Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę C

Mariusz Ciszewski Ortopeda

Gabinet Małopolska 2

Alfred Ciszewski Ortopeda

POLIMED

Jacek Ciszewski Lekarz medycyny ratunkowej - Internista

Placówka Cielmicka 51/2

Janusz Ciszewski Chirurg urazowy

Szpital Rejonowy w Pyskowicach

Andrzej Ciszewski Kardiolog - Internista

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna

Jan Ciszewski Pediatra

Placówka GO Kultury

Sebastian Ciszewski Urolog

Przwatnz Gabinet Lekarski

Michał Ciszewski Kardiolog - Internista

Placówka Armii Krajowej 1 m. 55

Marian Ciszewski Pediatra - Epidemiolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Zbigniew Bociąga

Cezary Ciszewski Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski

Kazimierz Ciszewski Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana

Paweł Ciszewski Anestezjolog

Placówka Os. Armii Krajowej 50/8

Leszek Ciszewski Psychiatra

Szpital Psychiatryczny

Zbigniew Ciszewski

Placówka ulica Piłsudskiego 84/49

Paweł Ciszewski Pediatra - Alergolog

Placówka Plac mjr Ponurego 16

Edward Ciszewski Wenerolog - Dermatolog

Placówka ulica Wojska Polskiego 1/1

Anna Ciszkiewicz Stomatolog

Gabinet Bolesława Chrobrego 1-3 lok. 3

Ewa Ciszkiewicz

Placówka J. S. Bacha 34/119

Monika Ciszkiewicz Stomatolog

Placówka Niska 6

Izabela Ciszkiewicz Stomatolog

Placówka ul. Kręta 6

Tomasz Ciszkiewicz Stomatolog

Placówka Niska 6

Marzena Ciszkiewicz-Wawak Wenerolog - Dermatolog dziecięcy - Dermatolog

Centrum Medyczne Rokitek

Urszula Ciszkiewicz-Zeman Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vadimed" Filia Lotnicza

Beata Ciszko-Tralik Ginekolog

Placówka ulica Augusta Hlonda 4/36

Grażyna Ciszkowska

PRO ORTODONT Centrum stomatologii i Ortodoncji

Małgorzata Ciszkowska Stomatolog

Poradnia Kościuszki 49

Beata Ciszkowska-Łysoń Radiolog

Placówka Broniewskiego 87/242

Marzena Ciszkowska-Plona Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Joanna Ciszowska-Wiatr Kardiolog

WIA-MED

Krzysztof Ciszowski Internista

Prywatny Gabinet Lekarski

Izabella Ciszyńska Stomatolog

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.

Paweł Ciszyński Stomatolog

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.

Jerzy Citko Chirurg ogólny

Placówka Dobrzańskiego 4/8

Jolanta Citko Internista

OFTALMIKA

Mirosław Citko Internista

Placówka 3 Maja 40/28

Wiesław Citowicki

Placówka Majowa 38

Wiesław Citowicki

Placówka Majowa 38

Iwona Ciuba Endokrynolog

Placówka Zamość

Leszek Ciuba Ortopeda

Centrum Medyczne Luxmed

Paweł Ciuba Stomatolog

Poradnia Stomatologiczna

Barbara Ciuba Internista - Endokrynolog

Placówka ulica Farna 3

Magdalena Ciuba-Klimek Stomatolog

Studio Stomatologii

Ewa Ciubra-Niczewska USG - Internista - Endokrynolog

Placówka ul. Armii Krajowej 37

Bogna Ciucias Pediatra

Placówka Niewieścińska 59

Grażyna Ciudzińska-Walczak Pediatra

Gabinet Iwaszkiewicza 12

Grażyna Ciuhak-Iwanowska Stomatolog

Przychodnia "Babka-Medica" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Barbara Ciuk Pulmonolog

Stacja Dializ

Żaneta Ciuk Patomorfolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie

Judyta Ciuk-Zalas Ginekolog położnik

Gabinet 11 Listopada 10 lok. 19

Anna Ciulęba Stomatolog

Zakład Usług Medycznych Marek Krupa

Stanisław Ciulkin Neurochirurg

Szpital Białystok

Jarosław Ciunczyk Ginekolog położnik

NZOZ "SANMED" w Olsztynie

Izabela Ciuńczyk Psychoterapeuta - Psychiatra

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Oddziały Psychiatryczne

Maria Ciunowicz Psychiatra

Placówka Czarnieckiego 19A/6

Andrzej Ciupak Neurochirurg

Placówka Al. Racławickie 44a lok. 16

Arkadiusz Ciupak Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Placówka Poezji 2

Magdalena Ciupek

Bobath Centrum Rozwoju Dziecka

Jerzy Ciupek Psychiatra

Przychodnia

Anna Ciupidro Stomatolog

NZOZ DENTAL lek. stom. Izabela Donecka

Anna Ciupińska Pediatra - Lekarz rodzinny

Filia Nr 1

Justyna Ciupińska Choroby zakaźne - Hepatolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna

Magdalena Ciupińska Dermatolog

Placówka Krępowieckiego 11/231

Joanna Ciupińska Stomatolog

Niepubliczny Zakład Zaopatrzenia Ortopedycznego i Medycznego Medyk poradnia chirurgii urazowo ortopedycznej

Jagoda Ciupińska Wizyty domowe - Rehabilitant - Masażysta - Fizykoterapeuta - Fizjoterapeuta

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej

Monika Ciupińska-Kajor

Placówka ulica Rybnicka 14/3

Jacek Ciupis Medycyna estetyczna

Placówka ulica Reymonta 1b

Żaneta Ciupka Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Przemysław Ciura Internista

Szpital

Agnieszka Ciura Stomatolog

Placówka ul. Wielkoborska 30A

Grzegorz Ciura Chirurg ogólny

Placówka Willowa 65

Piotr Ciura Fizjoterapeuta

OsteoCenter Piotr Ciura

Mariusz Ciura Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 2

Magdalena Ciuraba Stomatolog

Placówka ulica Filaretów 6

Roman Ciuraj Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Katarzyna Ciuraszkiewicz Kardiolog - Internista

Zakład Opieki Stomatologicznej i Specjalistycznej

Janina Ciurka-Niżyńska Internista - Diabetolog

Szpital im. K. Dłuskiego

Włodzimierz Ciurko Ginekolog położnik

Placówka Siewna 57

Mariusz Ciurla Stomatolog

Placówka ulica Kasprowicza 39

Natalia Ciurla Stomatolog

Placówka ul. Jana Kasprowicza 54

Maria Ciurzyńska-Popowska

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.

Michał Ciurzyński Kardiolog - Internista

Placówka Emancypantek 1/65

Stanisława Ciżewska Pediatra

Placówka Raszkowska 9 F

Dorota Ciżkowicz-Domaradzka Anestezjolog

Placówka ulica Hierowskiego 54d

Monika Cłapa Stomatolog

ART DENTICA Centrum Stomatologiczno - Medyczne Ada Smal-Sławińska

Iga Cłapa Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna

Dorota Cłapa-Kubiak Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Msc. Nagawki 16/3

Małgorzata Cmoluch Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień

Wanda Cmunt Dermatolog

Placówka Jagiełły 10

Wojciech Cnota Ginekolog położnik

Centrum Medyczne - Krzysztof Sodowski

Henryk Cnota Ortopeda - Chirurg ogólny

Placówka Broniewskiego 5 (Ultramedic)

Wojciech Cnota Ginekolog

Placówka Kolberga 28

Maciej Cnota Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.

Wojciech Cnota Ginekolog położnik

Placówka ul. Oskara Kolberga 28

MiŁosŁaw Cnotliwy Chirurg naczyniowy

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii

Miłosław Cnotliwy Chirurg ogólny - Chirurg naczyniowy

Gabinet 5 Lipca 15a/1

Ewa Codogni Laryngolog dziecięcy - Laryngolog

Placówka Klonowa 15e (II p.) lok. 5

Elżbieta Cofala Pediatra

uni - med

Zbigniew Cofała Ginekolog położnik

Gabinet Skłodowskiej-Curie 23 lok. 5

Mariusz Cofała Laryngolog dziecięcy - Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo Leczniczy nr 1

Andrzej Cofalik Radioterapeuta

centrum onkologiczne

Maciej Cofalik Urolog - Chirurg ogólny

Poliklinika Doktora Bessera

Szczepan Cofta Pulmonolog - Internista

Prywatna Praktyka Stomatologiczna

Barbara Cofta Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka ulica Derdowskiego 28/4

Teresa Cogiel Internista

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

Krzysztof Cogiel Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Krzysztof Cogiel

Marek Cogiel Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Lachowice 102

Andrzej Cogiel Seksuolog - Ginekolog

NZOZ Magda Rutkowska

Michał Cogiel

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

Liwia Colins Onkolog - Chirurg onkolog

centrum onkologiczne

Monika Colonna-Walewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Rafał Cołta Radiolog

Placówka Górczewska 181/305 H

Małgorzata Comi-Siwińska Lekarz medycyny pracy - Internista

Placówka ulica Lipowa 40/4

Piotr Compała Internista

NZOZ TRIDENT

Joanna Compała Okulista

Przychodnia specjalistyczna

Halina Compała-Kuśnierz Stomatolog

NZOZ TRIDENT

Lidia Coner-Krysiak Pulmonolog - Internista

NZOZ Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Leczenia KLINIKA S.C

Remigiusz Cop Stomatolog

Polskie Centrum Zdrowia OT Środa Śląska Szpital Specjalistyczny z Ośrodkiem Badań Klinicznych

Jolanta Cop Pediatra

Placówka Broniewskiego 22

Małgorzata Cop

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"

Elżbieta Cop Pediatra

Placówka ulica Karpacka 13/1

Aleksandra Copija

Spółka cywilna pod nazwą: Klinika Stomatologii Estetycznej "RODENTICA"

Maja Copik

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna

Jolanta Cora Stomatolog

Placówka Broniewskiego 5

Monika Cora Neurologopeda - Logopeda dziecięcy - Logopeda

Specjalistyczny Szpital Zakaźny

Joanna Corradini-Bielska Neurolog

Gabinet Kościuszki 11

Adelino Cossengue Casimiro Pulmonolog - Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminna Przychodnia w Sadkach

Hubert Costa Chirurg ogólny

Placówka Kosmiczna 13/1

Krystyna Costa Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Placówka Bukowa 4

Cos Costam Hematolog

Placówka None

Izabela C-Pajerska Lekarz rodzinny

Placówka ul. Szaflarska 73

Wiesław Cubała Psychiatra

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych

Anna Cubała Protetyk

Placówka Kasjopei 6 / 4

Magdalena Cubała-Kucharska Lekarz rodzinny

Placówka Kniaziewicza 45/10

Przemysław Cuber

NZOZ UNICARDIA Specjalistyczne Centrum Kardiologiczno-Naczyniowe & UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Ogólnomedyczne

Aleksandra Cuber Pediatra

Placówka ul. Katowicka 34

Katarzyna Cubera Stomatolog

NZOZ Baikadent Stomatologia Całodobowa RTG

Tomasz Cubera Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej T.G.C. Dentyści

Joanna Cubera Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej T.G.C. Dentyści

Grażyna Cubera Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej T.G.C. Dentyści

Halina Cuber-Łysakowska Stomatolog

Placówka ul. ks. Stanisława Kozierowskiego 12/3

Renata Cuber-Maly Stomatolog

Placówka Kochanowskiego 3

Magdalena Cubrzyńska-Kucharska Psycholog dziecięcy

Centrum Wspomagania Rozwoju Psychoruchowego Dziecka Małymi Krokami

Alicja Cuchra Kardiolog - Internista

Spółka Lekarska Sp. z o.o.

Marzena Cuchrowska-Peruga Stomatolog

GO-MAX GROUP Sp. z o.o.

Romana Cudak Neurologopeda

Prywatny Gabinet Neurologopedyczny mgr Romana Cudak

Roman Cudak Protetyk

Placówka Plac Św. Katarzyny 4

Iwona Cudak Logopeda

Placówka Kisielewskiego 5 lok. 97

Witold Cudakiewicz Lekarz rodzinny - Internista

Niepibliczny Ambulatoryjny ZOZ w Piszu

Renata Cudejko Otolaryngolog - Audiolog

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"

Ewelina Cudna Stomatolog

Placówka ul. Cicha 12/39

Edyta Cudna-Gruszecka Kardiolog - Internista

Centrum Medyczne PRIMA-MED

Ewa Cudna-Krajewska Neurolog

Placówka Krasickiego 16

Dorota Cudnik Stomatolog

DENmed Klinika Stomatologiczna

Rafał Cudnik Internista

Falck Medycyna Region Zachodniopomorski

Kamila Cudnoch

LUX-MED Sp. z o.o.

Joanna Cudnoch

Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Protetyczna

Andrzej Cudny

Placówka Burgaska 6/22

Monika Cudo Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Słoneczna 7

Natalia Cudo Stomatolog

Placówka ul. Wergiliusza 44

Karolina Cudzich-Gunia Dietetyk dziecięcy - Dietetyk

Dermaderm

Agnieszka Cudzik Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Małgorzata Cudzik Stomatolog

Gabinet Mickiewicza 36

Agnieszka Cudzik-Pyć Stomatolog

Placówka ulica Opolska 37

Dorota Cudziło Stomatolog - Ortodonta

Gabinet Wąwozowa 6 lok. 3a/2

Krystyna Cuglewska Internista

Gabinet Kopernika 6 lok. 7

Marek Cuglewski Chirurg ogólny

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony

Krystyna Cugowska Laryngolog

Centrum Medyczne Krowodrza

Monika Cugowska Internista

Placówka ul. Leopolda Staffa 3/63

Krystyna Cukier

Placówka Dąbrowskiej 17/79

Katarzyna Cukier-Berg Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RUDNIKI"

Maciej Cukierman Internista

Szpital Powiatowy w Gryfinie

Bartosz Cukierman

Placówka ulica Józefa Piłsudskiego 64A/4

Barbara Cukierska Stomatolog

Placówka Krasińskiego 23/39

Alicja Cukierska-Zalega Pediatra

Placówka Topolowa 69

Zbigniew Cukras Ortopeda dziecięcy - Ortopeda

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Michał Cul

Placówka ul. Kluczwody 3

Paweł Cupał Pediatra

Placówka Łódź

Tomasz Cupiał Stomatolog

Placówka 1-go Maja 14

Andrzej Cupiał Ginekolog położnik - Internista

Placówka Warszawska 50

Anna Cupiał Stomatolog

Placówka 1-go Maja 14

Anna Cupryk-Budziak Stomatolog

Przychodnia Specjalistyczna

Katarzyna Cupryś Stomatolog

Centrum Medyczne POLMED

Anna Cur Psychiatra

Placówka ulica Tumidajskiego 22/57

Zofia Curlej Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Bartosz Curyłło Internista

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Zdzisław Curyło Urolog

Oddziały pobytu dziennego

Adam Curyło Psychiatra

Gabinet Starowiślna

Lukasz Curyło Urolog

Gabinet Brzesko

Małgorzata Curyło Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Małgorzata Curyło Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Dariusz Curyło Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HAN-MED długoterminowa opieka pielęgniarska

Małgorzata Curyło Neurolog

Szpital Specj.im.Św. Łukasza

Małgorzata Curyło Neurolog

Przychodnia ul.Mostowa

Rafał Curyło Ortopeda

Przychodnia "Kilińskiego"

Tomasz Curyło Stomatolog

Centrum medyczne Olkusz

Łukasz Curyło Urolog

Centrum medyczne lim

Monika Curyło Psychiatra dziecięcy

Prywatna Praktyka Lekarska

Adam Curyło Kardiolog - Internista

Placówka Kałuży 1

Julian Curzydło Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Med-Koz "

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się