Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę C

Sebastian Ciszewski Urolog

Przwatnz Gabinet Lekarski

Janusz Ciszewski Chirurg urazowy

Szpital Rejonowy w Pyskowicach

Leszek Ciszewski Psychiatra

Szpital Psychiatryczny

Piotr Ciszewski Proktolog - Onkolog - Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed

Monika Ciszkiewicz Stomatolog

Placówka Niska 6

Ewa Ciszkiewicz

Placówka J. S. Bacha 34/119

Anna Ciszkiewicz Stomatolog

Gabinet Bolesława Chrobrego 1-3 lok. 3

Izabela Ciszkiewicz Stomatolog

Placówka ul. Kręta 6

Tomasz Ciszkiewicz Stomatolog

Placówka Niska 6

Marzena Ciszkiewicz-Wawak Wenerolog - Dermatolog dziecięcy - Dermatolog

Centrum Medyczne Rokitek

Urszula Ciszkiewicz-Zeman Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vadimed" Filia Lotnicza

Beata Ciszko-Tralik Ginekolog

Placówka ulica Augusta Hlonda 4/36

Małgorzata Ciszkowska Stomatolog

Poradnia Kościuszki 49

Grażyna Ciszkowska

PRO ORTODONT Centrum stomatologii i Ortodoncji

Beata Ciszkowska-Łysoń Radiolog

Placówka Broniewskiego 87/242

Marzena Ciszkowska-Plona Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Joanna Ciszowska-Wiatr Kardiolog

WIA-MED

Krzysztof Ciszowski Internista

Prywatny Gabinet Lekarski

Izabella Ciszyńska Stomatolog

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.

Paweł Ciszyński Stomatolog

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.

Jolanta Citko Internista

OFTALMIKA

Jerzy Citko Chirurg ogólny

Placówka Dobrzańskiego 4/8

Mirosław Citko Internista

Placówka 3 Maja 40/28

Wiesław Citowicki

Placówka Majowa 38

Wiesław Citowicki

Placówka Majowa 38

Iwona Ciuba Endokrynolog

Placówka Zamość

Paweł Ciuba Stomatolog

Poradnia Stomatologiczna

Barbara Ciuba Internista - Endokrynolog

Placówka ulica Farna 3

Leszek Ciuba Ortopeda

Centrum Medyczne Luxmed

Magdalena Ciuba-Klimek Stomatolog

Studio Stomatologii

Ewa Ciubra-Niczewska USG - Internista - Endokrynolog

Placówka ul. Armii Krajowej 37

Bogna Ciucias Pediatra

Placówka Niewieścińska 59

Grażyna Ciudzińska-Walczak Pediatra

Gabinet Iwaszkiewicza 12

Grażyna Ciuhak-Iwanowska Stomatolog

Przychodnia "Babka-Medica" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Żaneta Ciuk Patomorfolog

Gabinet

Barbara Ciuk Pulmonolog

Stacja Dializ

Judyta Ciuk-Zalas Ginekolog położnik

Gabinet 11 Listopada 10 lok. 19

Anna Ciulęba Stomatolog

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.

Stanisław Ciulkin Neurochirurg

Szpital Białystok

Jarosław Ciunczyk Ginekolog położnik

NZOZ "SANMED" w Olsztynie

Izabela Ciuńczyk Psychoterapeuta - Psychiatra

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Oddziały Psychiatryczne

Maria Ciunowicz Psychiatra

Placówka Czarnieckiego 19A/6

Arkadiusz Ciupak Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Placówka Poezji 2

Andrzej Ciupak Neurochirurg

Placówka Al. Racławickie 44a lok. 16

Jerzy Ciupek Psychiatra

Przychodnia

Magdalena Ciupek

Bobath Centrum Rozwoju Dziecka

Anna Ciupidro Stomatolog

NZOZ DENTAL lek. stom. Izabela Donecka

Anna Ciupińska Pediatra - Lekarz rodzinny

Filia Nr 1

Magdalena Ciupińska Dermatolog

Placówka Krępowieckiego 11/231

Justyna Ciupińska Choroby zakaźne - Hepatolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna

Joanna Ciupińska Stomatolog

Niepubliczny Zakład Zaopatrzenia Ortopedycznego i Medycznego Medyk poradnia chirurgii urazowo ortopedycznej

Jagoda Ciupińska Wizyty domowe - Rehabilitant - Masażysta - Fizykoterapeuta - Fizjoterapeuta

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej

Monika Ciupińska-Kajor

Placówka ulica Rybnicka 14/3

Jacek Ciupis Medycyna estetyczna

Placówka ulica Reymonta 1b

Żaneta Ciupka Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Mariusz Ciura Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 2

Agnieszka Ciura Stomatolog

Placówka ul. Wielkoborska 30A

Grzegorz Ciura Chirurg ogólny

Placówka Willowa 65

Piotr Ciura Fizjoterapeuta

OsteoCenter Piotr Ciura

Przemysław Ciura Internista

Szpital

Magdalena Ciuraba Stomatolog

Placówka ulica Filaretów 6

Roman Ciuraj Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Katarzyna Ciuraszkiewicz Kardiolog - Internista

Zakład Opieki Stomatologicznej i Specjalistycznej

Janina Ciurka-Niżyńska Internista - Diabetolog

Szpital im. K. Dłuskiego

Włodzimierz Ciurko Ginekolog położnik

Placówka Siewna 57

Natalia Ciurla Stomatolog

Placówka ul. Jana Kasprowicza 54

Mariusz Ciurla Stomatolog

Placówka ulica Kasprowicza 39

Maria Ciurzyńska-Popowska

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.

Michał Ciurzyński Kardiolog - Internista

Placówka Emancypantek 1/65

Stanisława Ciżewska Pediatra

Placówka Raszkowska 9 F

Dorota Ciżkowicz-Domaradzka Anestezjolog

Placówka ulica Hierowskiego 54d

Monika Cłapa Stomatolog

ART DENTICA Centrum Stomatologiczno - Medyczne Ada Smal-Sławińska

Iga Cłapa Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna

Dorota Cłapa-Kubiak Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Msc. Nagawki 16/3

Małgorzata Cmoluch Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień

Wanda Cmunt Dermatolog

Placówka Jagiełły 10

Wojciech Cnota Ginekolog

Placówka Kolberga 28

Wojciech Cnota Ginekolog położnik

Centrum Medyczne - Krzysztof Sodowski

Maciej Cnota Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.

Henryk Cnota Ortopeda - Chirurg ogólny

Placówka Broniewskiego 5 (Ultramedic)

Wojciech Cnota Ginekolog położnik

Placówka ul. Oskara Kolberga 28

MiŁosŁaw Cnotliwy Chirurg naczyniowy

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii

Miłosław Cnotliwy Chirurg ogólny - Chirurg naczyniowy

Gabinet 5 Lipca 15a/1

Ewa Codogni Laryngolog dziecięcy - Laryngolog

Placówka Klonowa 15e (II p.) lok. 5

Elżbieta Cofala Pediatra

uni - med

Mariusz Cofała Laryngolog dziecięcy - Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zakład Opiekuńczo Leczniczy nr 1

Zbigniew Cofała Ginekolog położnik

Gabinet Skłodowskiej-Curie 23 lok. 5

Maciej Cofalik Urolog - Chirurg ogólny

Poliklinika Doktora Bessera

Andrzej Cofalik Radioterapeuta

centrum onkologiczne

Szczepan Cofta Pulmonolog - Internista

Gabinet

Barbara Cofta Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka ulica Derdowskiego 28/4

Marek Cogiel Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Lachowice 102

Teresa Cogiel Internista

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

Andrzej Cogiel Seksuolog - Ginekolog

NZOZ Magda Rutkowska

Michał Cogiel

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

Krzysztof Cogiel Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Krzysztof Cogiel

Liwia Colins Onkolog - Chirurg onkolog

centrum onkologiczne

Monika Colonna-Walewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Rafał Cołta Radiolog

Placówka Górczewska 181/305 H

Małgorzata Comi-Siwińska Lekarz medycyny pracy - Internista

Placówka ulica Lipowa 40/4

Joanna Compała Okulista

Przychodnia specjalistyczna

Piotr Compała Internista

NZOZ TRIDENT

Halina Compała-Kuśnierz Stomatolog

NZOZ TRIDENT

Lidia Coner-Krysiak Pulmonolog - Internista

NZOZ Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Leczenia KLINIKA S.C

Małgorzata Cop

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"

Elżbieta Cop Pediatra

Placówka ulica Karpacka 13/1

Remigiusz Cop Stomatolog

Polskie Centrum Zdrowia OT Środa Śląska Szpital Specjalistyczny z Ośrodkiem Badań Klinicznych

Jolanta Cop Pediatra

Placówka Broniewskiego 22

Aleksandra Copija

Spółka cywilna pod nazwą: Klinika Stomatologii Estetycznej "RODENTICA"

Maja Copik

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna

Monika Cora Neurologopeda - Logopeda dziecięcy - Logopeda

Specjalistyczny Szpital Zakaźny

Jolanta Cora Stomatolog

Placówka Broniewskiego 5

Joanna Corradini-Bielska Neurolog

Gabinet Kościuszki 11

Adelino Cossengue Casimiro Pulmonolog - Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminna Przychodnia w Sadkach

Hubert Costa Chirurg ogólny

Placówka Kosmiczna 13/1

Krystyna Costa Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Placówka Bukowa 4

Cos Costam Hematolog

Placówka None

Izabela C-Pajerska Lekarz rodzinny

Placówka ul. Szaflarska 73

Wiesław Cubała Psychiatra

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych

Anna Cubała Protetyk

Placówka Kasjopei 6 / 4

Magdalena Cubała-Kucharska Lekarz rodzinny

Placówka Kniaziewicza 45/10

Aleksandra Cuber Pediatra

Placówka ul. Katowicka 34

Przemysław Cuber

NZOZ UNICARDIA Specjalistyczne Centrum Kardiologiczno-Naczyniowe & UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Ogólnomedyczne

Katarzyna Cubera Stomatolog

NZOZ Baikadent Stomatologia Całodobowa RTG

Grażyna Cubera Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej T.G.C. Dentyści

Joanna Cubera Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej T.G.C. Dentyści

Tomasz Cubera Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej T.G.C. Dentyści

Halina Cuber-Łysakowska Stomatolog

Placówka ul. ks. Stanisława Kozierowskiego 12/3

Renata Cuber-Maly Stomatolog

Placówka Kochanowskiego 3

Magdalena Cubrzyńska-Kucharska Psycholog dziecięcy

Centrum Wspomagania Rozwoju Psychoruchowego Dziecka Małymi Krokami

Marzena Cuchrowska-Peruga Stomatolog

GO-MAX GROUP Sp. z o.o.

Romana Cudak Neurologopeda

Prywatny Gabinet Neurologopedyczny mgr Romana Cudak

Iwona Cudak Logopeda

Placówka Kisielewskiego 5 lok. 97

Roman Cudak Protetyk

Placówka Plac Św. Katarzyny 4

Witold Cudakiewicz Lekarz rodzinny - Internista

Niepibliczny Ambulatoryjny ZOZ w Piszu

Renata Cudejko Otolaryngolog - Audiolog

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"

Ewelina Cudna Stomatolog

Placówka ul. Cicha 12/39

Edyta Cudna-Gruszecka Kardiolog - Internista

Centrum Medyczne PRIMA-MED

Ewa Cudna-Krajewska Neurolog

Placówka Krasickiego 16

Rafał Cudnik Internista

Falck Medycyna Region Zachodniopomorski

Dorota Cudnik Stomatolog

DENmed Klinika Stomatologiczna

Joanna Cudnoch

Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Protetyczna

Kamila Cudnoch

LUX-MED Sp. z o.o.

Andrzej Cudny

Placówka Burgaska 6/22

Monika Cudo Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Słoneczna 7

Natalia Cudo Stomatolog

Placówka ul. Wergiliusza 44

Karolina Cudzich-Gunia Dietetyk dziecięcy - Dietetyk

Dermaderm

Małgorzata Cudzik Stomatolog

Gabinet Mickiewicza 36

Agnieszka Cudzik Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Agnieszka Cudzik-Pyć Stomatolog

Placówka ulica Opolska 37

Dorota Cudziło Stomatolog - Ortodonta

Gabinet Wąwozowa 6 lok. 3a/2

Krystyna Cuglewska Internista

Gabinet Kopernika 6 lok. 7

Marek Cuglewski Chirurg ogólny

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony

Monika Cugowska Internista

Placówka ul. Leopolda Staffa 3/63

Krystyna Cugowska Laryngolog

Centrum Medyczne Krowodrza

Krystyna Cukier

Placówka Dąbrowskiej 17/79

Katarzyna Cukier-Berg Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RUDNIKI"

Bartosz Cukierman

Placówka ulica Józefa Piłsudskiego 64A/4

Maciej Cukierman Internista

Szpital Powiatowy w Gryfinie

Barbara Cukierska Stomatolog

Placówka Krasińskiego 23/39

Alicja Cukierska-Zalega Pediatra

Placówka Topolowa 69

Zbigniew Cukras Ortopeda dziecięcy - Ortopeda

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Michał Cul

Placówka ul. Kluczwody 3

Paweł Cupał Pediatra

Placówka Łódź

Andrzej Cupiał Ginekolog położnik - Internista

Placówka Warszawska 50

Tomasz Cupiał Stomatolog

Placówka 1-go Maja 14

Anna Cupiał Stomatolog

Placówka 1-go Maja 14

Anna Cupryk-Budziak Stomatolog

Przychodnia Specjalistyczna

Katarzyna Cupryś Stomatolog

Centrum Medyczne POLMED

Anna Cur Psychiatra

Placówka ulica Tumidajskiego 22/57

Zofia Curlej Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Bartosz Curyłło Internista

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Lukasz Curyło Urolog

Gabinet Brzesko

Łukasz Curyło Urolog

Centrum medyczne lim

Adam Curyło Kardiolog - Internista

Placówka Kałuży 1

Dariusz Curyło Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej HAN-MED długoterminowa opieka pielęgniarska

Małgorzata Curyło Neurolog

Szpital Specj.im.Św. Łukasza

Monika Curyło Psychiatra dziecięcy

Prywatna Praktyka Lekarska

Małgorzata Curyło Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Adam Curyło Psychiatra

Gabinet Starowiślna

Rafał Curyło Ortopeda

Przychodnia "Kilińskiego"

Małgorzata Curyło Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Małgorzata Curyło Neurolog

Przychodnia ul.Mostowa

Tomasz Curyło Stomatolog

Centrum medyczne Olkusz

Zdzisław Curyło Urolog

Oddziały pobytu dziennego

Julian Curzydło Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Med-Koz "

Alina Curzyńska-Gerus Anestezjolog

Samodzielny Publiczny ZOZ w Sulechowie

Andrzej Curzytek Kardiolog - Internista

Placówka Ks.Jałowego 10/4

Irmina Cuszyńska-Kruk Ginekolog położnik

Gabinet Skłodowskiej-Curie 9a

Ilona Cużytek Stomatolog

Placówka ulica Krakowskie Przedmieście 169

Adam Cużytek Ginekolog położnik

AW-Med

Helena Cwajda Internista

Placówka ulica Reduty Ordona 22/1

Marcin Cwajda Stomatolog

Placówka Paderewskiego 2 (Kinesis)

Hanna Cwajgart Stomatolog

Ideal-Dent.

Bogdan Cwalina Ginekolog

Gabinet ginekologiczny

Anna Cwalina Stomatolog

Placówka Daszyńskiego 4C

Leszek Cwalina Stomatolog - Ortodonta

Placówka Korczaka 8

Ewa Cwalina Stomatolog

Placówka ulica 33

Agnieszka Cwalina Stomatolog

Placówka Łosia 3

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się