Gabinet Kościuszki 38 lok. 8
SPZOZ Lipa 3
Placówka Parandowskiego 3
Gabinet Słoneczna 9
Gabinet Zawiszy Czarnego
Konsorcjum Medyczne AMIKA
Placówka Jaronia 4
Oddział Arkadia
Placówka Eichendorffa 2/5
Gabinet Gorzów Wielkopolski
Placówka Bagno 3/171
Placówka ulica Fabryczna 4
Gabinet Trzemeska 4 lok. 13
Placówka ulica Św. Jana 32
"NOVA MED M. Maćków i partner - spółka partnerska lekarzy."
Placówka ulica Bożka 11
Placówka Pereca 2/410
Placówka ulica Bonin 28/119
OKO-MED
Prywatny Gabinet Lekarski
Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania
Pomorski Ośrodek Diagnostyki Medycznej "PODIMED" Sp z.o.o.
ZUS I Inspektorat we Wrocławiu Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Dentic Art
Placówka ulica Nadrzeczna 2A/16
Placówka Michałowskiego 16
Osoba fizyczna - Jecek Juszczak Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Specjalistycznej Opieki Lekarskiej "SPEC-MED"
Dentis
LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Placówka ulica Wiśniowa 7
Placówka Jodłowa 27
Szpital Specjalistyczny
Placówka ul. Władysława Orkana 19
Gabinet
Przychodnia Alergologiczna
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Jolanta Kaszubska
Placówka ulica Gontyna 10/5
Gabinet Wodna 23
"PRIMA-MED" Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jolanta Czerkies
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia lek.med. Janusz Wołkowski
Gabinet Wodna 23
Placówka ul. Wrocławska 97B
SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
Gabinety
Gabinet Wodna 23
Placówka ul. Dywizji Wołyńskiej 22C/8
Placówka Dobra 10
Klinika os. Stare Żegrze 139 lok. 3
Placówka ul. Wiechowicza 4
Placówka Czwartaków 3
Eskulap
Placówka ul. Kołłątaja 11/6
Gabinet Wesoła 18
Gminny Ośrodek Zdrowia
NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
Przychodnia Gdańsk
Klinika Ortopedii USK im.WAM
Promocja Zdrowia
Placówka Grodzka 5
Gminny Ośrodek Zdrowia
Placówka Kopernika 18
Placówka Dąbrowskiej 9
Placówka Brzozowa 41
PW Lecznica Stomatologiczna
Placówka Brzozowa 41
EURO-DENT
Gabinet Kujawska 10
Wizyty Domowe
Placówka Brzozowa 41
Placówka Pułaskiego 5/9
Placówka Hallera 21 gab.112
Przychodnia Lekarska
Gabinet
Placówka Waszyngtona Jerzego 22 A/44
Medicus
Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
Placówka Radom
Gabinet ul. K. Wierzyńskiego 18
Gabinet Psychologiczny
Placówka Sukielicka 16
Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, Oddział w Brodnicy
przychodnia kolejowa
Placówka Buczka 25
NZOZ Mandimed Liliana Roszkowska
Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED"
ul. fabryczna
Placówka Rzeżniczaka 27c/12
Placówka Pieniężnego 14/4
Lecznica INSPOL
Placówka Szaniawskiego Jerzego 12
medycyna rodzinna
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Targówek
LUX MED Onkologia – Centrum Rehabilitacji
Placówka Hubalczyków 14
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
Lekarze Specjaliści
Placówka Pieniężnego 14/4
Placówka Cechowa 4
Placówka Prawnicza 66
Placówka Słowackiego 74/17
monika matwij
Placówka ul. Stanisława Ligonia 59
Gabinet 6 Marca 50
Praktyka Lekarza Rodzinnego Dorota Babiak
Gabinet ortopedyczny
Gabinet Małachowskiego
Placówka Al. Wojska Polskiego 16a/53
MSWiA
Placówka Warszawa
NZOZ Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
CERTUS
Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów Sp z o.o.
Vita Med
Placówka ul. Ludwika Zamenhofa 5/2
Placówka Stolema 50/7
Szpital Wejherowo
Szpital Blachownia
Placówka XX-Lecia 20
Placówka ulica Kuźnicka 24c
Przychodnia
Gabinet
Placówka ulica Kościuszki
Placówka Focha Ferdynanda 31
Gabinet Armi Krajowej 28
Placówka al. Zwycięstwa 190/4
Placówka Szczecin
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
Placówka Dworcowa 1d (Medicus 2)
Gabinet pl. Wolności 6/2
Szpital Warszawa
LUX MED
Placówka Słowackiego 18a
Zespół Poradni Specjalistycznych
PRZYCHODNIA
Poradnia Ortodontyczna Polaczyk
Placówka Szkolna 13
OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIX" Sp. z o. o.
Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
Placówka Wolności 65
Gabinet Sadowa 19
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Kopernika
Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
Placówka Gen. Andersa 4/7
Placówka Adama Mickiewicza 28/8
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Przychodnia Lekarska MediSpace
Placówka Złotoryjska 194 (przych. Huty Miedzi)
Szpitale Kłodzkie
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
Placówka ul. Południowa 93
Centrum Mikrochirurgii Oka "Laser"
Gabinet ginekologiczny
Placówka Warszawa
Placówka ulica Kaczeńcowa 3 B
Placówka Kręta 16/9
Placówka Tatarkiewicza 1
SZPZLO Warszawa Bemowo
Przychodnia Lekarska
Placówka Zapustna 12/25
Placówka Chzłubińskiego 5b/8
Placówka Gierymskiego 44
Placówka Orlicz Dreszera 28II/2
Poradnia Onkologiczna
Placówka Jana 17
Placówka Władysława Łokietka 22
Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z o.o. Filia w Słubicach
Gabinet Wodzisław Śląski
Placówka Jana 17
Przychodnia
Placówka św. Jana 17
Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
Placówka Sowińskiego 19/3
Placówka Żbikowska 32
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
Placówka Szaserów 1
Przychodnia na Hallera
Praktyka Lekarza Rodzinnego s.c.Katarzyna Różańska, Stanisław Różański
Przychodnia Rehabilitacyjna "FIZJOMED"
Placówka Benniego 4/2
Placówka Ugory 26/12
Placówka Szyprów 2E/7
Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
NewDay Grupa Psychologiczna
Szpital Ustka
NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Gabinet Kołowa 4 m. 123
ZOZ Dąbrowa Tarnowska
Placówka ul. Przylesie 23
Placówka Al. Wolska Polskiego 5
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Placówka ulica Orzechowa 58
Kliniczne Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Strzegomskie Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.