Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę R

Witold Rozumowicz Internista

Placówka Kołobrzeska 13K/11

Hanna Rozwadowska Stomatolog

Placówka Nowy Świat 1/56

Anna Rozwadowska Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3

Jadwiga Rozwadowska Stomatolog dziecięcy

Placówka Wielopole 6/13

Joanna Rozwadowska Stomatolog

Placówka ulica Starowiślna 82/4

Magdalena Rozwadowska

Placówka Bajkowa 7/4

Barbara Rozwadowska Internista

Placówka Jastrzębia 24

Dorota Rozwadowska-Kopciowska Stomatolog

Placówka Przemysłowa 17/1

Ewa Rozwadowska-Kosecka Stomatolog

Placówka Piastowska 30

Gabriela Rozwadowska-Miłek Neurolog

Placówka Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c

Ewa Rozwadowska-Walczak

Placówka ulica Plater Emilii 4/16

Anna Rozwadowska-Wróblińska USG - Traumatolog - Ortopeda - Chirurg ogólny

Śląskie Centrum Osteoporozy

Grzegorz Rozwadowski Reumatolog - Ortopeda - Internista

Gabinet Śląska 46

Piotr Rozwadowski Radiolog

Euromedic Pomorskie Centrum Medyczne

Jan Rozwadowski

Placówka Gałczyńskiego 25/7

Stefan Rozwadowski Stomatolog

Placówka Piastowska 30

Tomasz Rozwadowski Stomatolog dziecięcy - Stomatolog

Placówka ulica Starowiślna 82/4

Maciej Rozwadowski Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet Kraków

Beata Rozwalka-Adamus Chirurg ogólny

Placówka Sudecka 115/7

Jolanta Rozwarska Pediatra

ISPL

Barbara Rozwenc Pediatra - Gastrolog dziecięcy

Centrum Medyczne Medrun Warszawa

Grażyna Rozwód Chirurg stomatolog

Gabinet Żółkiewskiego 5d

Małgorzata Rozwodowska Internista

Gabinet Żmudzka 3 lok. 20

Mirosława Rozwodowska Internista

NIEAKTUALNE

Maria Różycka Neurolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna

Magdalena Różycka Stomatolog

Placówka ulica Bujaka 1

Jagoda Różycka Terapeuta - Psycholog - Psychodietetyk

Przychodnia Medicina Bona

Ewa Różycka Pediatra - Neonatolog

Placówka Budowlanych 11 lok. 16

Beata Różycka Internista

Centrum Medyczne Medicare Poland

Teresa Różycka Ginekolog położnik

Placówka Szeroka 25

Halina Różycka Laryngolog

Gabinet al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1

Hanna Różycka Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny EURODENT

Monika Różycka Logopeda dziecięcy - Logopeda

Lecznica Stomatologiczna Małgorzata i Tomasz Kędziorek

Dorota Różycka Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny

Marta Różycka Chirurg ogólny - Chirurg dziecięcy

Szpital Powiatowy

Małgorzata Różycka Internista

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony

Katarzyna Różycka Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna Bellastoma

Joanna Różycka Logopeda dziecięcy - Logopeda

Gabinet Młynarska 121

Grażyna Różycka Lekarz rodzinny

Medicus

Elżbieta Różycka Internista

Placówka ulica Wojska Polskiego 80

Joanna Różycka-Caban Stomatolog

Placówka Handlowa 17

Barbara Różycka-Czepiela Stomatolog

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Strzyżowie

Agnieszka Różycka-Dziedziak Stomatolog

Placówka ulica Sosnkowskiego 16/7

Barbara Różycka-Górak Laryngolog

CENTRUM MEDYCZNE KLARA

Małgorzata Różycka-Grudniewicz Internista

Placówka Staszica 10 lok. 36

Grażyna Różycka-Kucharczyk Pediatra

Placówka Basztowa 12

Karolina Różycka-Popadiak Stomatolog

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.

Iwona Różycka-Sobania Radiolog

Largo Sp. z o.o.

Lesław Różycki Neurolog - Neurochirurg

Placówka Wrocławska 16 (Viadent)

Zdzisław Różycki Neurolog

Placówka Paderewskiego 4

Andrzej Różycki Chirurg ogólny

Stacja Pogotowia Ratunkowego

Marek Różycki Internista

Promocja Zdrowia

Maciej Różycki Neurolog

SZOZ Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED

Sławomir Różycki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WAMED"

Bogdan Różycki Neurolog

Placówka Łokietka 3A/10

Dariusz Różycki Lekarz rodzinny

Placówka Jana Pawła II 4

Radosław Różycki Okulista

Centrum Medyczne MML

Imię Różycki Stomatolog

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.

Damian Różycki Chirurg ogólny

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Krzysztof Różycki Stomatolog

DERMATICA Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna

Adam Różycki

Placówka Potocka 5

Adam Różycki

Placówka ulica Gwarków 1

Teresa Różyło

Prywatna Przychodnia Diagnostyki Medycznej "UNI- RENTGEN" Filia Nr 1

Katarzyna Różyło Radiolog

Placówka ulica Głęboka 10/lok.33

Agnieszka Rozynek Internista

Placówka 3 Maja 3 A/1

Renata Rożyńska Internista

Placówka Maszewska 33/14

Henryka Różyńska Pediatra

Placówka ulica Osikowa 6

Lidia Różyńska Stomatolog

Placówka ulica Niemcewicza 11/7

Mirosława Różyńska Internista

Placówka Bandurskiego 1

Anna Różyńska-Polak Pediatra

Gabinet None

Jadwiga Różyńska-Sawicka Pediatra

Szpital Powiatowy w Zambrowie

Barbara Rożyńska-Szumska Pediatra - Neonatolog

Placówka Mossego 12

Arkadiusz Różyński Chirurg ogólny

Powiatowy Szpital im. W. Biegańskiego w Iławie

Łukasz Rubacha

Oddziały Szpitalne

Jerzy Rubaj Lekarz medycyny ratunkowej - Internista

Podstacja Śródmieście

Zofia Rubaj Stomatolog

Placówka ul. Jana Kochanowskiego 3/17

Edyta Rubaj Pediatra - Kardiolog dziecięcy

Niepubliczny Zakła Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia w Bodaczowie

Marcin Rubajczyk Okulista

Gabinet Okulistyczny

Krystyna Rubaj-Rej Pediatra

Placówka Aleja Młodości 159

Elżbieta Rubas Stomatolog

NZOZ "Centrum"

Margarita Rubczewska Dermatolog

Placówka Matejki 4

Iwona Rubel-Śnietura Chirurg ogólny

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.

Anna Rubiec-Niemirowska Internista - Diabetolog

Dantex Med

Iwona Rubik Medycyna estetyczna - Ginekolog

EFECTA Lek. med. Iwona Rubik (Rubik Efecta Clinic)

Jacek Rubik Transplantolog - Pediatra

Szpital Bielański

Maria Rubik Internista

Placówka Kossaka 10

Jadwiga Rubik Kardiolog

Gabinet Mickiewicza 38

Agnieszka Rubik-Leszczyńska Radioterapeuta

Placówka ulica Strzałowska 25/17

Lidia Rubin Dermatolog

Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych

Sławomir Rubin Reumatolog - Internista

Placówka Karmelkowa 46

Teresa Rubin Pediatra

Przychodnia

Wojciech Rubin Kardiolog interwencyjny - Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny

Joanna Rubinkiewicz-Wróbel Okulista

Placówka ulica Struga 54

Bożena Rubińska-Wydra Okulista

Gabinet gen. Świerczewskiego 17

Renata Rubinsztajn Internista - Alergolog

Placówka Łukowska 8/47

Ryszard Rubiś Internista

Placówka 40

Paweł Rubiś Internista

Placówka Monte Cassino 16b lok. 84

Jerzy Rubiś Stomatolog

Placówka Króla Kazimierza 20/5

Piotr Rubisz Ginekolog położnik

Placówka Beżowa 19

Daniela Rubisz-Warmuz Internista

Placówka ulica Kobiórska 47

Krzysztof Rubys Anestezjolog

Placówka ul. Macierzanki 2

Monika Ruchała Stomatolog

Placówka Króla Kazimierza 20/5

Ewa Ruchała Chirurg stomatolog

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki

Agnieszka Ruchała Psychoterapeuta - Psycholog

Centrum Terapii i Rozwoju. Gabinet Psychologiczny. Badania kierowców.

Marek Ruchała Endokrynolog

Lecznica Gniezno

Agnieszka Ruchała-Tyszler Stomatolog - Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski

Michał Ruchalski Kardiolog - Internista

Przychodnia "INTERCOR"

Arkadiusz Ruchlewicz Ginekolog położnik

Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta

Czarek Ruchniewicz Traumatolog - Ortopeda

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE

Czarek Ruchniewicz Lekarz sportowy

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE

Cezary Ruchniewicz Lekarz sportowy

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE

Czrek Ruchniewicz Ortopeda

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE

Oldi RUCI Stomatolog

Gabinet Zawiszy Czarnego

Paweł Rucin Anestezjolog

Placówka Nałkowskiej 4B/12

Małgorzata Rucińska Internista - Hematolog

Medicus

Monika Rucińska Radioterapeuta - Onkolog - Lekarz med. paliatywnej

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie

Karina Rucińska Lekarz medycyny pracy - Internista

Placówka Wergiliusza 2 C/A

Jolanta Rucińska Internista

Placówka ulica Urzędowska 127

Danuta Rucińska Lekarz medycyny pracy

Placówka Bajana 11

Eulalia Rucińska Internista

Placówka ul. Stanisława Staszica 23

Maria Rucińska-Gąsiorowska Okulista

Placówka ks. Staszica 23 lok. 4

Beata Rucińska-Grygiel Stomatolog - Ortodonta

Placówka Ogińskiego Michała 12

Elżbieta Rucińska-Kulesz Pediatra

Placówka Jabłoniowa 27

Teresa Rucińska-Skoczeń Pediatra - Lekarz sportowy

LECZNICA TERA-MED

Katarzyna Rucińska-Szysz Stomatolog

Placówka ul. Warszawska 21B/AU3

Joanna Rucińska-Winiarska

Placówka Brzozowa 37/29

Artur Rucinski Urolog

Placówka Gdynia

Artur Ruciński Urolog

Gabinet Vision Express

Marek Ruciński Ortopeda

Szpital Poznań

Gabriel Ruciński Internista

Placówka Elbląg

Mirosław Ruciński Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka ul. Pucka 11/gab.16

Artur Ruciński Urolog

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl

Januszek Ruciński Neurolog

Szpital Uzdrowiskowy "Eskulap"

Artur Ruciński Chirurg ogólny - Chirurg naczyniowy

Placówka Szmidta 16/1

Kamil Ruciński Psychiatra

gabinet psychiatryczny

Piotr Ruciński Internista

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim

Wojtek Ruciński Wizyty domowe - Rehabilitant - Fizjoterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski

Tomasz Ruciński

Placówka ulica Aleja Legionów 26/7

Krzysztof Ruciński

Placówka Staniszewskiego 8 A/22

Marcin Ruciński Ortopeda

Placówka Boczna 15 A/7

Jacek Ruciński Chirurg ogólny

Gabinet Prywatny

Janusz Ruciński Neurolog

Placówka ks. Staszica 23 lok. 4

Marcin Ruciński

Placówka Jagiełły 5/15

Radosław Ruciński Stomatolog

STOMAX

Andrzej Ruciński

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO

Elżbieta Rucka Internista - Endokrynolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie

ELŻBIETA RUCKA

CenterMed Słoneczna

Katarzyna Rückemann-Dziurdzińska Pediatra

Placówka ul. Władysława Łokietka 47/3

Janusz Rucki Ginekolog położnik

Placówka Os. Rusa 105/9

Dorota Rucz

Placówka Jana Cybisa 22

Witold Ruczak Gastrolog - Internista

Placówka ulica Jana Nepomucena 13/10

Małgorzata Ruczka Pediatra

Zespół Przychodni FORMICA

Małgorzata Ruczka Ginekolog położnik - Ginekolog

Przychodnia Lekarska

Małgorzata Ruczka Pediatra

Małgorzata Ruczka Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Pediatra

Małgorzata Ruczka Ginekolog położnik

NZOZ JUNONA MEDYCYNA DLA KOBIET

Anita Ruczko Stomatolog

Instytut Rehabilitacji Dentystycznej

Dorota Ruczyńska Stomatolog - Ortodonta

Placówka Św. Michała 11 A

Jan Ruczyński Ginekolog

Szpital Mrągowo

Andrzej Ruczyński USG ginekologiczne - Ginekolog

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

Andrzej Ruczyński Ginekolog położnik

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

Andrzej Ruczyński Ginekolog położnik

Powiatowe Centrum Zdrowia

Piotr Michał Rud Chirurg ogólny

im. Orłowskiego

Wanda Ruda Stomatolog - Chirurg stomatolog

Placówka Radzymińska 2

Andrzej Ruda Chirurg ogólny

Placówka Goldhammera 10

Jakub Rudak Stomatolog

Placówka Mickiewicza 6/5

Anna Rudak Stomatolog

Placówka Mickiewicza 6/5

Wojciech Rudalski Chirurg ogólny

Placówka Rakowiecka 39 lok.2

Aleksandra Rudaś Radiolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.

Marcin Rudaś Neurochirurg

Placówka Mazurska 1/1

Izabela Rudaś Pediatra

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony

Dariusz Rudaś Psychoterapeuta - Psycholog

Gabinet Psychoterapii Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków

Małgorzata Rudawiec Okulista

Placówka ulica Wojska Polskiego 10

Danuta Rudawska Okulista

Placówka Wyszyńskiego 3/1

Wojciech Rudawski Anestezjolog

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.

Jan Rudawski Chirurg ogólny

Placówka Opatowicka 10

Eugeniusz Rudczyk

Placówka Owsiana 18

Ewa Rudecka Psychiatra

AD-MED Poradnia

Elżbieta Rudecka-Głocka Neurolog

Centrum Medyczne MEDJANA I

Tomasz Rudecki Psychiatra

Placówka Szadkowska 24/12

Paweł Rudek Lekarz rodzinny - Internista

Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zenon Rudek Chirurg ogólny

NZOZ INSTYTUT ZDROWIA CENTRUM

Anna Rudek-Budzyńska

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie

Bogumiła Rudek-Górka Psychiatra

Placówka aleja Słowackiego Juliusza 13A/21

Bogusław Rudel Internista - Angiolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie

Marek Rudel Neurolog

Placówka ul. Alojzego Piechowskiego 38/110

Bogdan Rudel Internista - Angiolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie

Witalij Rudenko

Ratownictwo Medyczne i Pomoc Doraźna Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu

Iwona Rudewicz

Placówka ul. Jana Mohna 67C/51

Anna Rudka Chirurg stomatolog

Placówka Szpitalna 11/3

Roman Rudka Internista

NEFROLUX Lucjan Sobieraj, Wojciech Kamiński Spółka Jawna

Marzenna Rudkiewicz Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka ul. Stanisława Herbsta 2/36

Marzenna Rudkiewicz Dermatolog

Placówka ul. Nowoursynowska 147/8

Rafał Rudko Kardiolog - Internista

SPECJALISTYCZNE GABINETY STOMATOLOGICZNE KUŚPIEL-MITKA RZEPECKA PARTNERZY

Agnieszka Rudko Anestezjolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Mirosław Rudko Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku

Ivona Rudkovska-Plichta

Placówka ulica Wolności 6A

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się