lekarz Dobrosław Lubarski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Cudowny lekarz. Porównując z lekarzami z którymi miałam styczność do tej pory, myślałam że tak zaangażowanych lekarzy już nie ma. W gabinecie doktora nie czuję presji czasu, że kolejny pacjent czeka w kolejce. Cenię sobie wskazówki lekarza jak i to, że nie nadużywa stosowania antybiotyków. Nie wysyła na badania które nie zawsze są potrzebne. Doskonały jest kontakt telefoniczny zarówno z lekarzem jak i z recepcją.

Bardzo sympatyczny i uczciwy lekarz. Zawsze z zaangażowaniem i serdecznościa podchodzi do problemów pacjenta. Nie "naciąga", nie zapisuje niepotrzebnie antybiotyków. Pozwala działać naturze, jeśli jest taka możliwość.Stosuje w leczeniu też leki ziołowe. Uspokaja i zawsze służy pomocą. Można do niego dzwonić i pytać się, gdy ma się problem. Nigdy nie zdażyło mi się ,aby źle mnie potraktował podczas rozmowy telefonicznej ,a dzwoniłam już o różnych porach. Bardzo lubią , go moje dzieci, bo rozmawia z nimi o ich chorobie, a nie jak robią to inni lekarze -tylko mówią do matki, a dziecko czuje się przedmiotem. Gorąco polecam jako pediatrę i domowego lekarza dla całej rodziny !

Cudowny lekarz! Nigdy mnie nie zawiodl. Po wizycie czuje się w pełni doinformowana i spokojna ze moje dziecko jest pod dobra opieka. ZAWSZE odbiera telefon lub oddzwania. Mój 4-letni synek zawsze bal się lekarzy a teraz jak tylko coś mu dolega to biegnie do mnie i wola "dzwon do Lubarskiego bo gardło mnie boli!". Gorąco polecam wszystkim przewrazliwionym rodzicom...

Po zasięgnięciu porad i ocen które niby wyglądały na wysokie - jak tutaj przez pewien czas mieliśmy kontakt z tym lekarzem. Jako lekarz pierwszego kontaktu ok - jako lekarz do leczenia i szukania przyczyn nie. na nfz skierowania na badania nie wystawi "bo one nic nie dadzą", wyniki poza normą interpretuje ze wszystko ok, prywatnie - owszem w zaprzyjaźnionym laboratorium badania bez problemu. Znaleźlismy innego lepszego pediatrę dla synka a dla siebie internistę. Standardowy polski lekarz który raczej nie zaszkodzi ale tez nie pomoże.

WKOŃCU ZNALAZŁAM ODPOWIEDNIEGO LEKARZA. POŚWIECA MI TYLE CZAU I UWAGIA NIE ODCHACZA TYLKO KOLEJNĄ WIZYTĘ. ZAWSZE MNIE ZBADA I MOJEGO SYNECZKA. GDY SYN SIE ROZCHORUJE DOKTOR PRZEZ TEL POWIE MI JAK MAM POSTĘPOWAC A GDY JEST POTRZEBA TO DZWONI. WOGÓLE CAŁA TA OBSŁUGA W PTRZYCHODNI LUBMED- ZAWSZE WSZYSCY UŚMIECHNIĘCI I MILI. CZUJĘ SIE JAK W PRYWATNEJ KLINICE.

Fatalny lekarz !!!!!!!!! Zawsze się spieszy i niestarannie bada dzieci kwalifikując do szczepienia. Bagatelizuje objawy choroby. Mając kontakt z tym lekarzem stwierdzam że pozytywne opinię są napisane przez zaprzyjaźnione osoby bo dalekie są od tego co ma miejsce w gabinecie. Nie polecam.

Wspaniały Lekarz z POWOŁANIA! POŚWIĘCA NAM NA WIZYCIE CAŁA SWOJA UWAGĘ, PRZEJMUJE SIĘ SWOIMI PACJENTAMI, MOJA CÓRECZKA NARESZCIE NIE BOI SIĘ LEKARZA, BARDZO POLUBIŁA WIZYTY. POLECAM

Wspaniały Lekarz z POWOŁANIA!
POLECAM

Nie wciska antybiotyków dzieciom. Bardzo konkretny i pomocny. Można do niego zadzwonić w każdej chwili. Dobre podejście do dziecka i zestresowanej matki.

Pan Doktor to świetny specjalista, moja córeczka czuje sie przy nim bezpieczna a ja nasycona informacjami o jej stanie zdrowia. POLECAM

genialny!!!świetne podejście do dziecka,i konkretna diagnoza!!!!!!!!!umiejętność uspokojenia rodziców!!!!!!!na każde pytanie odpowiada bardzo szczegółowo i bardzo cierpliwie!!!