lekarz Dobrosław Lubarski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Lekarz nie kontaktuje się na umówioną telewizytę. Pracownik recepcji odmawia wejścia do Ośrodka. Dr Lubarski zaleca zmianę Przychodni pacjentom.

Lekarz nie kontaktuje się na umówioną telewizytę.
Pracownik recepcji odmawia wejścia do Ośrodka.
Dr Lubarski zaleca zmianę Przychodni pacjentom.

Fatalny lekarz !!!!!!!!! Zawsze się spieszy i niestarannie bada dzieci kwalifikując do szczepienia. Bagatelizuje objawy choroby. Mając kontakt z tym lekarzem stwierdzam że pozytywne opinię są napisane przez zaprzyjaźnione osoby bo dalekie są od tego co ma miejsce w gabinecie. Nie polecam.

Cudowny lekarz. Porównując z lekarzami z którymi miałam styczność do tej pory, myślałam że tak zaangażowanych lekarzy już nie ma. W gabinecie doktora nie czuję presji czasu, że kolejny pacjent czeka w kolejce. Cenię sobie wskazówki lekarza jak i to, że nie nadużywa stosowania antybiotyków. Nie wysyła na badania które nie zawsze są potrzebne. Doskonały jest kontakt telefoniczny zarówno z lekarzem jak i z recepcją.

Po zasięgnięciu porad i ocen które niby wyglądały na wysokie - jak tutaj przez pewien czas mieliśmy kontakt z tym lekarzem. Jako lekarz pierwszego kontaktu ok - jako lekarz do leczenia i szukania przyczyn nie. na nfz skierowania na badania nie wystawi "bo one nic nie dadzą", wyniki poza normą interpretuje ze wszystko ok, prywatnie - owszem w zaprzyjaźnionym laboratorium badania bez problemu. Znaleźlismy innego lepszego pediatrę dla synka a dla siebie internistę. Standardowy polski lekarz który raczej nie zaszkodzi ale tez nie pomoże.

WKOŃCU ZNALAZŁAM ODPOWIEDNIEGO LEKARZA. POŚWIECA MI TYLE CZAU I UWAGIA NIE ODCHACZA TYLKO KOLEJNĄ WIZYTĘ. ZAWSZE MNIE ZBADA I MOJEGO SYNECZKA. GDY SYN SIE ROZCHORUJE DOKTOR PRZEZ TEL POWIE MI JAK MAM POSTĘPOWAC A GDY JEST POTRZEBA TO DZWONI. WOGÓLE CAŁA TA OBSŁUGA W PTRZYCHODNI LUBMED- ZAWSZE WSZYSCY UŚMIECHNIĘCI I MILI. CZUJĘ SIE JAK W PRYWATNEJ KLINICE.

Cudowny lekarz! Nigdy mnie nie zawiodl. Po wizycie czuje się w pełni doinformowana i spokojna ze moje dziecko jest pod dobra opieka. ZAWSZE odbiera telefon lub oddzwania. Mój 4-letni synek zawsze bal się lekarzy a teraz jak tylko coś mu dolega to biegnie do mnie i wola "dzwon do Lubarskiego bo gardło mnie boli!". Gorąco polecam wszystkim przewrazliwionym rodzicom...

Odradzam tego lekarza. W czasie dość długiego leczenia ani razu nie skierował nas na żadne badania, które pomogłyby wykryć chorobę, co skończyło się dość groźnie.

Nie wciska antybiotyków dzieciom. Bardzo konkretny i pomocny. Można do niego zadzwonić w każdej chwili. Dobre podejście do dziecka i zestresowanej matki.

Wspaniały Lekarz z POWOŁANIA! POŚWIĘCA NAM NA WIZYCIE CAŁA SWOJA UWAGĘ, PRZEJMUJE SIĘ SWOIMI PACJENTAMI, MOJA CÓRECZKA NARESZCIE NIE BOI SIĘ LEKARZA, BARDZO POLUBIŁA WIZYTY. POLECAM

Wspaniały Lekarz z POWOŁANIA!
POLECAM

Pan Doktor to świetny specjalista, moja córeczka czuje sie przy nim bezpieczna a ja nasycona informacjami o jej stanie zdrowia. POLECAM