lekarz Dobrosława Orłowska-Olejnik

Dermatolog

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor uratowała zdrowie mojej córki , jako jedyna pochyliła się nad problemem.

Bardzo dobry lekarz.Chodziłam z synem od lekarza do lekarza, nikt nie umiał postawić trafnej diagnozy. Pani Olejnik zrobiła to pierwsza,potwierdziły to badania. Leczenie trwało długo, w chwili zwątpienia podtrzymywała na duchu i cierpliwie dążyła do celu.Opłacało się zaufać.Jak najbardziej polecam wszystkim potrzebującym.

Pani Dobrosława leczyła mój trudny przypadek przez ok. 2 lata, zawsze w ramach NFZ. Mimo tego, iż cięzko jest mi pomóc lekarka nigdy nie poddawała się, wysyłała mnie na kolejne badania, próbowała nowych lekarstw, ogólnie mówiąc szczerze chciała mi pomóc. W związku z tym, że od ponad 3 lat włóczę się po różnych lekarzach i poradniach, mam dość spore porównanie z innymi lekarzami w różnych poradniach. Pani Dobrosława Orłowska-Olejnik jest prawdziwym specjalistą, nie pozbawioną empatii osobą, dla której bardziej liczy się wyleczenie pacjenta, niż jak dla wielu innych "lekarzy", finanse poradni. Szczerze polecam tą lekarkę i życzę każdemu lekarzowi, aby brał z niej przykład.

Rzeczowa, lekarz z powalania, jestem zadowolona z wizyty.

Rzeczowa, lekarz z powalania, jestem zadowolona z wizyty.