lek. dent. Dominika Fornalczyk

Pani dr. leczy, doradza, słucha i nie naciąga na kasę. Dobry fachowiec w swojej specjalizacji. Uratowała mój ząb, reakcja natychmiastowa ulga. Polecam.

Pełen profesjonalizm, oddanie, empatia w stosunku do pacjenta. Indywidualne podejscie, do tego zawsze uśmiechnięta i sympatyczna!!Najlepsza Pani Dr na świecie!!! Polecam!!+

Pani Doktor Rules. Szczerze polecam. Będąc przed drugą wizytą nie wychyliłem małpki. Zawsze tak robiłem żeby się trochę znieczulić przed dentystą. Przy pani doktor już się nie boję. Szczerze polecam.