lekarz Dominik Daszutalekarz Dominik Daszuta - zdjęcie profilowe

lekarz Dominik Daszuta

Anestezjolog

Bardzo dobry lekarz. Zainteresowany choroba i samym pacjentem, widać że chce pomóc. Takich lekarzy jak Pan Dominik jest niestety malo.... Ogromna wiedza i pasja do tego co robi. Jak najbardziej polecam.

Jako pierwsza mam zaszczyt dodać pozytywną opinie. Doktor doskonale przeprowadza wywiad przed operacyjny z chorym (nawet w skomplikowanych przypadkach). Prócz tego profesjonalnie wyjaśnia przebieg operacji. Cały czas czuwa nad czynnościami życiowymi pacjenta. Po operacji sprawdza stan zdrowia i dodaje otuchy choremu. Dodam, że zawsze jest uśmiechnięty i widać że wykonuje swoją pracę z pasją. Dziękujemy za opiekę nad chorym. Rodzina.