Pan Doktor jest wspaniałym, o szerokiej wiedzy lekarzem oraz serdecznym, życzliwym i o wysokiej kulturze osobistej człowiekiem. W sposób zrozumiały i rzeczowy tłumaczy poszczególne etapy leczenia i bez zniecierpliwienia odpowiada na stawiane pytania przez chorego i rodzinę. Jednocześnie jego niewymuszony styl bycia i czasem żartobliwy zwrot pozwala choremu łatwiej przyjąć czasem niełatwą dla niego diagnozę. Poza tym jest wysokiej klasy specjalistą z zakresu chirurgii laparoskopowej. Dzięki Jego umiejętnościom operacja taty Andrzeja Zięciny przebiegła bezproblemowo za co serdecznie dziękuję, a także za opiekę już po zabiegu. Wdzięczna córka Danuta

W lutym 2018 r. przebywałem w szpitalu pod Jego opieką. Lekarz niesamowicie uprzejmy, życzliwy, kulturalny i wyrozumiały. Zrozumiale i jasno wytłumaczył mi sposób leczenia, co pozwoliło łatwiej zrozumieć diagnozę i bez obawy poddać się operacji. Świetny fachowiec, dzięki Jego umiejętnościom pozbyłem się raka prostaty a otrzymane później wyniki histopatologii tylko to potwierdziły, że jestem wyleczony. Za to jestem Mu bardzo wdzięczny.

Pan doktor operował mnie na kamicę moczową, bardzo dobry lekarz, miły uprzejmy, cierpliwy, fachowiec z powołaniem.

Opinię dodaje w imieniu mojej mamy. Świetny lekarz. Profesjonalny, a do tego otwarty i wyrozumiały. Chętnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, dodatkowo odpowiedzi te są jasne i zrozumiałe. Fachowe podejście do problemu, wysoka kultura osobista lekarza sprawiły, że strach związany z wizytą minął. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wizyty, ale również z zabiegu który wykonał. Lekarz bardzo kontaktowy i sympatyczny, a co najważniejsze bardzo pomocny i życzliwy dla pacjenta-Władysława Mędrak z Rzeszowa.

Przebywałem w szpitalu pod jego opieką,niesamowicie uprzejmy lekarz,non-stop na chodzie ,interesuje się swoimi pacjentami,SAME PLUSY............

Wciąż poszukujesz "Urolog "?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław

Al.Lipowa 16 /
Wrocław

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie