Dominik Godlewski

Urolog

Dr Dominik Godlewski to, wybitny specjalista w dziedzinie urologii. Jego bezpośredniość i profesjonalizm sprawiają, że wizyty przebiegają w atmosferze pełnego zaufania i otwartości. Doktor z niezwykłą dokładnością wyjaśnił mi plan leczenia, kładąc duży nacisk na zrozumienie każdego aspektu i etapu, co jest niezwykle cenne, zwłaszcza w sytuacjach, gdy pacjent stoi przed trudnymi decyzjami dotyczącymi leczenia. Pan Doktor jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce przeprowadził u mnie innowacyjną operacje ECIRS usunięcia 4cm kamienia i 2 kamieni 1cm w nerce. Po tak skomplikowanym zabiegu, dzięki precyzyjnie przeprowadzonej operacji i za pomocą ...

Pan Doktor jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce przeprowadził u mnie innowacyjną operacje ECIRS usunięcia 4cm kamienia i 2 kamieni 1cm w nerce. Po tak skomplikowanym zabiegu, dzięki precyzyjnie przeprowadzonej operacji i za pomocą nowoczesnej metody, moja rekonwalescencja trwała niecałe 2 tyg.

Z całego serca życzę, aby każdy pacjent miał możliwość spotkać na swojej drodze lekarza tak zaangażowanego i oddanego swojej pracy jak Dr Godlewski. Jego postawa jest wzorem do naśladowania w medycynie i dowodem jak wielką różnicę może zrobić jedna osoba w życiu drugiego człowieka.

W lutym 2018 r. przebywałem w szpitalu pod Jego opieką. Lekarz niesamowicie uprzejmy, życzliwy, kulturalny i wyrozumiały. Zrozumiale i jasno wytłumaczył mi sposób leczenia, co pozwoliło łatwiej zrozumieć diagnozę i bez obawy poddać się operacji. Świetny fachowiec, dzięki Jego umiejętnościom pozbyłem się raka prostaty a otrzymane później wyniki histopatologii tylko to potwierdziły, że jestem wyleczony. Za to jestem Mu bardzo wdzięczny.

Pan doktor operował mnie na kamicę moczową, bardzo dobry lekarz, miły uprzejmy, cierpliwy, fachowiec z powołaniem.

Pan Doktor jest wspaniałym, o szerokiej wiedzy lekarzem oraz serdecznym, życzliwym i o wysokiej kulturze osobistej człowiekiem. W sposób zrozumiały i rzeczowy tłumaczy poszczególne etapy leczenia i bez zniecierpliwienia odpowiada na stawiane pytania przez chorego i rodzinę. Jednocześnie jego niewymuszony styl bycia i czasem żartobliwy zwrot pozwala choremu łatwiej przyjąć czasem niełatwą dla niego diagnozę. Poza tym jest wysokiej klasy specjalistą z zakresu chirurgii laparoskopowej. Dzięki Jego umiejętnościom operacja taty Andrzeja Zięciny przebiegła bezproblemowo za co serdecznie dziękuję, a także za opiekę już po zabiegu. Wdzięczna córka Danuta

Opinię dodaje w imieniu mojej mamy. Świetny lekarz. Profesjonalny, a do tego otwarty i wyrozumiały. Chętnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, dodatkowo odpowiedzi te są jasne i zrozumiałe. Fachowe podejście do problemu, wysoka kultura osobista lekarza sprawiły, że strach związany z wizytą minął. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wizyty, ale również z zabiegu który wykonał. Lekarz bardzo kontaktowy i sympatyczny, a co najważniejsze bardzo pomocny i życzliwy dla pacjenta-Władysława Mędrak z Rzeszowa.

Przebywałem w szpitalu pod jego opieką,niesamowicie uprzejmy lekarz,non-stop na chodzie ,interesuje się swoimi pacjentami,SAME PLUSY............