lekarz Dominik Justkowski

Ortopeda

Konkretny, rzetelny, empatyczny i doświadczony lekarz. Z cierpliwością i spokojem odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie kwestie. Poświęcił mi bardzo dużo czasu w zakresie mojego urazu. Przede wszystkim jako pierwszy ( a korzystałem z porad innych lekarzy) dokładnie postawił diagnozę i zastosował skuteczne leczenie !! Mój bolący, leczony i rehabilitowany od 8 miesięcy bark, wyleczył w dwa tygodnie a co najważniejsze w krótkim czasie powrócił dawny zakres ruchów. Wszystko dokładnie wytłumaczył, jasno określił dalsze kroki w zakresie leczenia. Bardzo miły i uprzejmy lekarz, a przede wszystkim bardzo skuteczny . W mojej ocenie specjalista godny polecenia. Dziękuje Panie Doktorze !!!

Jestem pełna podziwu dla lekarza D.Justkowskiego!Nie spotkałam się jeszcze z taką empatią i kompetencją lekarza / a trochę już żyję /.Przyjechałam do Buska na kurację z ogromnym bólem barku a wyjechałam z minimalnym bólem.To wszystko dzięki panu Doktorowi!Polecam wizytę u pana Doktora!Wielkie dzięki!