mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Pan Dominik to właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo kompetenty, profesjonalny i skrupulatny. Człowiek czuje, że został wysłuchany i zaopiekowany, a to sprawia, że chętniej też podchodzi się do diety, z większą wiarą, że pomoże. Zgłosiłam się ze względu na SIBO, efekty bardzo dobre, a dieta, mimo że restrykcyjna to nadal smaczna! Zainteresowanie okazywane przez Pana Dominika, jego słowa wsparcia i pochwały zdecydowanie ułatwiają przejście przez dietę. Do tego, dba, aby rozporządzić wszystkim jak najbardziej ekonomicznie, dzięki czemu człowiek nie wydaje majątku na leczenie. Polecam z całego serca!

Trafiłam do pana Dominika Koneckiego z polecenia, i z czystym sumieniem będę polecała dalej! Mile, pełne szacunku podejście do pacjenta, rozpisana dieta jest ciekawa i względnie prosta do wykonania, nawet dla takich kiepskich kucharzy jak ja. Regularne wizyty motywują i widać postępy, oby tak dalej!

Pan Dominik ogromnie pomógł mi w przygotowaniu do leczenia nowotworu złośliwego tarczycy. W moim przypadku kluczem do wyzdrowienia była odpowiednia dieta niskojodowa przygotowująca mnie do przyjęcia radioaktywnego jodu. Dzięki zaangażowaniu pana Dominika i planom dietetycznym moje leczenie przyniosło nadzwyczajne skutki i przy bardzo zaangażowanym nowotworze udało się go zwalczyć przy pierwszym jodowaniu. To zasługa tak dobrze dobranej diety niskojodowej! Jestem Panu ogromnie wdzięczna. Dieta przy chorobach nowotworowych jest niezwykle ważna i dobrze jest współpracować z najlepszymi specjalistami. Pan Dominik jest częścią zespołu, który uratował mi życie. Dziękuję

Pan Dominik ma swietny kontakt z młodzieżą, nie spodziewalam sie, ze moje nastoletnie dzieci beda wspolpracowac z dietetykiem i zdobeda sie na wyrzeczenia. Jestem zdumiona faktem, jak sa zmotywowane. W sytuacjach kiedy stoja przed wyborem czy zjesc cos z listy potraw zakazanych (np deser), zdarza im sie mowic, ze jednak zrezygnuja, bo co powie Pan Dominik. Super!

Trafiłam do Pana Dominika, po wielokrotnych próbach samodzielnego zmagania się z problemem spuchniętego i wiecznie bolącego brzucha postanowiłam udać się do specjalisty, na co mogłam sobie pozwolić korzystając z pakietu medycznego prywatnie. Po 2ch konsultacjach poprosiłam o rozpisanie diety, ponieważ podejrzewano SIBO. Samo wykluczenie produktów mocno obciążających mój żołądek wystarczyło, aby i dieta zadziałała, a waga (w końcu) jakkolwiek się zmieniła, bowiem do tej pory wymiary się zmniejszały jednak brzuch dalej był wzdęty a waga stała w miejscu. Do Pana Dominika zgłosiłam się po przeczytaniu mnóstwa opinii na portalu, ponieważ również cenię sobie bycie przygotowanym, a po tak wielu próbach i porażkach nie chciałam, aby kolejny lekarz zalecił mi łykanie espumisanu po każdym posiłku.. Polecam Pana Dominika jako lekarza, który potrafi przeprowadzić rzetelny wywiad i na tej podstawie nakierować pacjenta na możliwe przyczyny naszego stanu zdrowia :)

Znakomity, profesjonalny, specjalista i... człowiek! Pierwsze dwie rozmowy w tym samym dniu! Jestem absolutnie zachwycony! Dietetyk i psycholog w jednej osobie! Już wiem, że wytrwam w postanowieniu zmiany stylu życia. Dziękuję! Polecam wszystkim, którzy oczekują życzliwości, profesjonalizmu, uprzejmości i zrozumienia Zbigniew

Dziękuję!

Zbigniew

Bardzo polecam Pana Dominika Koneckiego. Jest zaangażowany, kompetentny i służy wsparciem. Trafiłem do p. Dominika z nadwagą i stanem przedcukrzycowym. Dzięki zaleceniom i diecie czuję się zdecydowanie lepiej, mam prawidłową wagę i cukier. Warto!

Ze względu na ograniczenia w możliwości poruszania się korzystam z opcji konsultacji telefonicznych. Nie byłam pewna, czy taka forma się sprawdzi. Sprawdza się doskonale. Po kilku tygodniach współpracy widzę, że trzymanie się ustalonego planu i zasad przynosi efekty. Uwierzyłam, że mogę pozbyć się problemu, z którym zmagam się od kilku lat (refluks). Polecam współpracę.

Trafiłam do Pana Dominika po rozpoznaniu u syna choroby refluksowej. Ustawił nam dietę, powiedział co dziecko może, a czego nie może jeść. Jest bardzo miły i empatyczny. Potrafi zmotywować dziecko do działania.

Zgłosiłem się ze zbyt wysokim cholesterolem i nadwagą. Pan Dominik dokładnie wytłumaczył zależności diety i zalecanych ćwiczeń z wynikami badań. Rozpisana dieta jest łatwa do zrobienia, niezbyt czasochłonna w przygotowaniu i skuteczna. Ocena wystawiona po 3 miesiącach stosowania zaleceń, wyniki coraz lepsze, waga niższa, obwód pasa mniejszy, samopoczucie lepsze. Ciężko na początku pic zalecane 2.5 litry wody, jednak po pewnym czasie oraz ćwiczeniach widać zmianę w strukturze składu ciała. Na kolejnym spotkaniu poproszę o zmiany w diecie ale wyłącznie z powodu pojawienia się warzyw sezonowych.