dr n. med. Dominik Pajzderski

Internista

3,7

Pan doktor wszystkiego się boi. Szczególnie przy cięższych przypadkach, kiedy nie wie co ma zrobić. Upoważnienia tam mają panie z recepcji, która to dzisiaj pozwoliła sobie na komentarz 'nie dostanie mąż leków na padaczke! Dostanie je w grudniu! Bo za dużo ich je!' czekam na atak męża, bo lekarze tam nie patrzą na epilepsje, tylko na ilość wypisanych recept. Druga sprawa, mąż bardzo cierpi, jest przed operacją kręgosłupa, odcinaniem nerwów itp., jedna noga krótsza od drugiej. Pan doktor nie wypisze silnych leków, bo zaraz puszcza się fame o uzależnieniu! Aż w niedzielę byliśmy na ostrym dyżurze. Starsza Pani doktor złapała się za głowę, jak można chodzić z takim bólem i jak lekarz nie przepisuje leków! Powinno go z przeproszeniem walić co wypisuje, bo ma podkładkę do silnych leków! Ma diagnoze ortopedy! Panie pajzderski, dzisiaj w rejestracji zrobiono ze mnie i męża cpuna, bo Prosiłam o przeciwbólowy lek, no i na padaczke. Jeżeli dzisiaj będzie atak, z całą pewnością pójdziemy w ślady dokładnie takie, jak w przypadku FigurskaTeresa.
Albo Pan zacznie pomagać i nie będzie opowiadać idiotką z recepcji o wszystkim, albo koniec, NFZ i kontrola. My ludzie chorzy przewlekle, mamy dość.... Chcemy iść po pomoc. Chcemy powiedzieć, co nam pomaga, a nie być krolikami doświadczalnymi innych leków!!!!!

Panie doktorze, jeśli będzie atak epilepsji, nie będzie już przymykania oczu, bo jest Pan miły. Koniec z tym. Od tego potraktowana przez recepcję, cała się trzęsie! A powinnam się cieszyć, bo otrzymałam pomoc. W zamian za to się trzęsie.
Nie mam już siły na was. Może zaraz pogotowie i do mnie przyjedzie, bo jestem klebkiem nerwów.

Super lekarz. Sprawne, miłe i rzeczowe wizyty. Nigdy mi nie odmówił pomocy. Dużo pomógł, bardzo dziękuję!

Kompetentny, życzliwy lekarz, zawsze pomocny i uśmiechnięty. Zawsze jestem miło i kompleksowo przyjęta. Mimo dużej ilości pacjentów wizyty odbywają się sprawnie, nigdy nie odmawia przyjęcia. Doktor godny polecenia!

Wizyty u doktora Pajzderskiego to bardzo rzetelna i konkretna pomoc. Doktor ma dużą wiedzę i jest uprzejmy.

Pan doktor notorycznie się spóźnia (brak szacunku dla innych), nie wykazuje zbytniej inwencji w doborze leczenia, poproszony o interpretację wyników wymazu gardła lekko zniecierpliwiony łaskawie przetłumaczył mi język medyczny na zrozumiały. Nie polecam

Świetny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, wysłuchał, zbadał i wydał jasne zalecenia. Zdecydowanie polecam!

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26