Witam chcę podzielić swoim doświadczeniem z lekarzem panem Dominikiem Pelc . Po przeszło 4 latach zachorowania na ostrogi piętrowe leczenia rechabilitacji na kasze chorych płatnych czyli fali uderzeniowej oraz blokat ktore by mnie przenieslo na tam Ty świat i po konsultacja u lekarzy ortopedy w zielonej górze nic mi nie pomagalo .i gdyby nie przypadek ze lekarz u którego sie lieczyłam odszedł na emeryturę to bym sie dalej męczyła z bólem a tak trafiłam do doktora Pelca i gdy odpowiedziałem moją historię skierowanym mnie dwa zabiegi wszczykiwanie komórek macierzystychktore mi pomogły i 2015 roku moge chodzić bez bólu i jestem mu bardzo wdzięczna i polecam tego lekarza każdej osobie takimi problemem pozdrawiam wszystki

Trafiłem do tego Pana z wypadku. Okazało się, że mam zwichnięty bark. Ból był taki, że ledwo byłem w stanie utrzymać się na nogach. Pan doktor podał mi znieczulenie, naprawdę ostrożnie nastawił mi z powrotem bark i zajął się gipsowaniem, cały czas opisując mi, co robi, jak mam się zachowywać, czego unikać itd. Cieszę się, że w nieszczęściu trafiłem na tak dobrego lekarza. Podczas kolejnej wizyty kontrolnej również jego podejście co do pacjenta, czyli mnie, było jak najbardziej odpowiednie. Może i jest młody, ale wiedzy mu nie brakuje.

Młody lekarz, wykwalifikowany specjalista z dużą wiedzą i kompetencjami! Swoim pogodnym usposobieniem i stylem bycia mógłby uleczyć nie jednego pacjenta. Dociekliwy, zaangażowany w to co robi, każdy przypadek jest dla Niego indywidualny. Gdyby wszyscy lekarze dawali z siebie tyle cierpliwości, zaangażowania i troski nasza służba zdrowia nie była by tak chora!!! DZIĘKUJĘ PANIE DOMINIKU:)

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Trafiłam do szpitala wojskowego gdy miał dyżur i byłam bardzo mile zaskoczona jego pozytywnym stosunkiem do starszego pacjenta.

Bardzo uprzejmy i sympatyczny lekarz. Ostrożnie podejmuje decyzje. Kompetentny, wyrozumiały młody lekarz.

Śwetny lekarz,zna się na rzeczy.Pomógł mi nie raz,prawdziwy lekarz z powołania.

Śwetny lekarz,zna się na rzeczy.Pomógł mi nie raz,prawdziwy lekarz z powołania.

Lekarz niekompetentny, miałam złamanie a on wciągu dwóch wizyt nic nie stwierdził, a w ten sam dzień byłam u i innego lekarza prywatnie i stwierdził złamanie oraz uszkodzenie ścięgna na podstawie dodatkowych badań o których ten tak zwany spec nie pomyślał co jak co ale chyba powinien się jeszcze pouczyć lub zając czymś innym a nie insynuować ze ktoś symuluje.

bardzo uprzejmy tłumaczy bardzo dokładnie zalecenia i zrozumiale opisuje chorobe gorąco polecam.

Dr. Pelc to młody i kompetentny lekarz, z miłym usposobieniem sporą wiedzą, do tego bardzo ostrożny w podejmowaniu decyzji !!!

!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Przychodnia Stoczniowa