lek. dent. Dominik Ptak

bardzo dobry fachowiec, mily czlowiek, mialem robionych kilka zebow,bez bolu, wszystko jest ok,zonie pan doktor wstawil zeba implantem i tez jest zadowolona,polecam.

fantastyczny stomatolog. Leczyłem u Niego kilka zębów. Poprzedni dentyści zawsze coś zepsuli, a dr Dominik zrobił tak że wszystko jest extra.

bardzo dobre podejscie do pacjenta,lekarz mily,leczenie przebiega bezbolesnie i przez to bezstresowo, plombki sie trzymaja a i zeba madrosci doktor usunal sprawnie i bezbolu

Młody, pełen entuzjazmu, stomatolog, kompetentny, pacjent czuje ze znajduje sie w dobrych rekach, widac ze lubi to co robi