lekarz Dominik Rachoń

Pan Dominik Rachoń prowadzi tranzycję w nieprawidłowy sposób, źle interpretuje wyniki mówi że wszystko jest w porządku mimo że występują okropne objawy fizyczne i psychiczne. Nie polecam

Niech nikogo nie zwiedzie piękny gabinet po mamie, jeżeli szanujesz swoje zdrowie i pieniądze - unikaj jak ognia tego „doktora”. Ten człowiek w ogole nie powinien być lekarzem, ale jakie państwo - taki poziom usług medycznych.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u prof. Rachonia. 11 lat szukałam w Trójmieście lekarza potrafiącego mi pomóc w poważnym schorzeniu endokrynologiczno-ginekologicznym. Podczas wizyty solidny wywiad z pacjentem + badanie internistyczne. Profesor miły, rzeczowy, pierwszy raz po wielu latach czułam się komfortowo w gabinecie. Co najważniejsze dostałam inne leki i szansę na polepszenie stanu zdrowia. Proszę nie sugerować się nie prawdziwymi opiniami poniżej. Ja na pewno wybiorę się na ponowną wizytę. Ps. Osoby które walczą od lat z tarczycą na pewno marzą o czymś innym niż Euthyrox, myślę dobra zachęta :-)