dr n. med. Dominik Stolarczyk

Lekarz rodzinny

3,9
3,7

Lekarz niekompetentny, ewidentnie podał się monotoni pracy. Nie interesują go pacjenci i traktuje ich przedmiotowo. Wiecznie nie miły i opryskliwy. Myśli że jak siedzi na stołku to mu wszystko wolno i jest nie do ruszenia. Dno i kilo mułu. Jak widać nie każdy kto ma tytuł d.n medycznych posiada do tego empatie i wiedzę.

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami. Uważam że Dr Dominik Stolarczyk jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem. Urzeka mnie w nim podejście i troska o zdrowie pacjenta oraz rozmowa/wywiad, dzięki któremu zawsze stawia trafną diagnozę. Dzięki takim placówkom jak Twoja Przychodnia, widać że prywatyzacja szpitali jest konieczna. A ci co piszą takie negatywne opinie to typowi Polacy - ciągle tylko narzekać.. Ehh..

Po dzisiejszej wizycie stwierdziłem że muszę się podzielić spostrzeżeniami.

Dr Dominik, to nie tylko wspaniały lekarz, dociekliwy, sumienny i kompetentny diagnosta, to także niezwykle wartościowy człowiek, kierujący się wielkimi wartościami i etyką. Jeśli jest potrzeba znalazł dla mnie czas i to nawet znacznie po godzinach przyjęć. Zdiagnozował u mnie chorobę, o której inni lekarze nawet nie słyszeli. Moja radość z poprawy mojego stanu zdrowia, była również Jego radością. Negatywne opinie to pewnie działania zawistnych i zazdrosnych konkurentów, od których Pacjenci, tak jak cała moja rodzina uciekają do dr Dominika.

Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam który osobiście dzwonił do Szpitala abym został przyjęty od razu a diagnoza się potwierdziła i zawdzięczam mu życie. Zapisałem się do Pana Doktora bo sąsiedzi go polecili. Dziękuję Panie Doktorze i proszę się nie przejmować takim wpisami my pacjenci Pana znamy i szanujemy.

Jestem zdziwony tak pozytywnymi opiniami zachowania pana Doktora. Jestem po pierwszej wizycie, więc co do kompetencji nie będę się jeszcze wypowiadać, ale określiłabym tego lekarza jako bardzo niemiłego, znudzonego, niechętnego do jakiejkowiek rozmowy na temat moich dolegliwości, niechcącego niczego tłumaczyć ani wyjaśniać. Dostępny tu "kalkulator" oceny lekarza nie pozwala wpisać oceny "1". Oby jego kompetencje zrównoważyły tak negatywne pierwsze spotkanie.

Nie wiem jak ten lekarz mial relacje z pacjentami kilka lat temu. Mam na mysli pozytywne opinie ponizej. Ale teraz to z gory patrzacy na pacjenta lekarzyna. Nie ma przyjemnosci chodzenia do niego do gabinetu. Bufon i tyle.

Nie ma przyjemnosci chodzenia do niego do gabinetu. Bufon i tyle.

Naprawde potwierdzam profesjonalizm i kompetecje Pana dokt. Dominika Stolarczyka. Z przyjemnością płace ZUS mając taką doskonałą opieke. Jestem młody ale schorowanym człowiekiem. Ale na szczeście trafiłem w odpowiednie ręce.Pozdrawiam dok. Dominika.

Chronicznie spozniajacy sie do pracy. Cynik. Pacjent dla niego to zlo konieczne. Zdecydowanie odradzam

Chronicznie spozniajacy sie do pracy.
Cynik. Pacjent dla niego to zlo konieczne.
Zdecydowanie odradzam

Pragne pogratulować doktorowi wspaniałej przychodni na Plewiskach i wspaniałego personelu.Jak dotąd nikt mnie tak nie witał uśmiechem jak w tej przychodni.Panie rejestratorki i pielęgniarki rozwiązują profesjonalnie wszelkie zdrowotne problemy.Pan doktor Dominik Stolarczyk zawsze służy nam radą i przyjaznym nastawieniem!!!

DZIĘKI PANU DOKTOROWI ZROZUMIAŁEM MOJĄ CHOROBĘ A PODEJŚCIE JEGO DO MNIE JEST UJMUJĄCE. NIE WYOBRAZAM SOBIE, ŻEBY INNY LEKARZ MNIE LECZYŁ-BARDZO PROFESJONALNY, MIŁY DOKTOR KTÓRY ZAWSZE MA DLA MNIE CZAS ŻYCZĘ WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA I POLECAM.