lekarz Dominik Wojtanowski

Pan Doktor Dominik Wojtanowski jest bardzo kompetentnym lekarzem ,milym, uczynnym. trafnie stawiajacym diagnoze,dociekliwy,naprawde stara sie pomoc choremu. Goraco polecam.

Goraco polecam.

Jestem pacjentem roszczeniowym, posiadam uprawnienia do obsługi poza kolejnością, znam perfekcyjnie prawa pacjenta. Lekarze a w zasadzie cała służba zdrowia nienawidzi takich osób. Po kolejnej awanturze u "mojego" lekarza pierwszego dotyku, który nie życzył sobie przyjąć mnie poza kolejką, zupełnie przypadkowo trafiłem do Pana doktora. Stał się cud. Jestem pod wrażeniem jego podejścia do pacjenta, kompetencji i chęci. Zawsze miły, perfekcyjny w swojej pracy, cierpliwy. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim podejściem do cierpiącego człowieka. Lekarz przez duże L. Życzę wszystkim aby spotkali na swojej drodze takich medyków, ja ...

Stał się cud. Jestem pod wrażeniem jego podejścia do pacjenta, kompetencji i chęci. Zawsze miły, perfekcyjny w swojej pracy, cierpliwy. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim podejściem do cierpiącego człowieka. Lekarz przez duże L. Życzę wszystkim aby spotkali na swojej drodze takich medyków, ja miałem to szczęście.

Wyjątkowy lekarz. Bardzo dobry, sumienny, z dużą wiedzą, skromnością i rzadko spotykanym w obecnych czasach podejściem do pacjenta.

Pan Dominik jest lekarzem kompetentnym pomimo ograniczonego czasu wyznaczonego przez administrację stara się trafnie dokonać rozpoznania i postawić diagnozę i sposób leczenia. Polecam.

Pan Dominik jest lekarzem kompetentnym

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47 lok.73
Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy "Izis"Lecznica Nr 34
Emilii Plater 47
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
Londyn
Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)