lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

www.trident.krakow.pl

www.trident.krakow.pl

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Lekarz fantastyczny,profesjonalny i bardzo dba o swoich pacjentów. Warto go chociaż jeden raz odwiedzić a przekonasz się, że jest naprawdę super;). Zaskoczeniem dla mnie był jego młody wygląd ;). Ale to chyba dla Niego dobrze ;). Zaznaczam, że jestem osobą zupełnie mu obcą ;), i nie mam w wydawaniu takiej opinii żadnego interesu ;). Pozdrawiam.

Fantastyczny lekarz, robota profesjonalna, bardzo rozmowny i pozytywny. Same plusy, polecam.

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej osobie pragnącej mieć piękny i zdrowy uśmiech.

Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego stomatologa. Cierpliwy, dokładny, zaangażowany. Brawo!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024