mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Pani dietetyk jest naprawdę godna polecenia wszystkim, którzy mają problem z nadwagą. Szczerze polecam!

Za dwie dwutygodniowe diety zapłaciłam 160zł. W ciągu 1,5miesiąca schudłam 10kg i jestem zadowolona. Polecam każdemu. Przede mną jeszcze 30kg, więc muszę walczyć dalej... Dietetyczkę polecam!

Hmm mam mieszane uczucia, jestem młodą osobą i nie zostałam poważnie odebrana przez tą Panią dieta w miare ok

dieta w miare ok

Fajnie tłumaczy, uśmiechnięta,a przy tym profesjonalna. polecam

Fajnie tłumaczy, uśmiechnięta,a przy tym profesjonalna. polecam

Serdecznie polecam Panią Dominikę. Jestem bardzo zadowolona z diety, którą mi ułożyła Pani Dominika. Jej fachowe podejście i indywidualnie ułożna dieta, zmobilizowały mnie. Schudłam 12kg i czuję się świetnie.

Dominika jest dietetykiem kompetentnym, wzbudzającym zaufanie i miłym w kontakcie z pacjentem. Żałuję, że wcześniej o niej nie słyszałem. Miałem problem ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu, jednakże po ułożeniu przez nią diety mój cholesterol wrócił do normy :) Przy czym dieta jest zróżnicowana i atrakcyjna dla podniebienia co także jest dla mnie ważne ;) Polecam!

Od zawsze miałam problemy z nadwagą stosowałam różne modne diety, niestety nie było pozytywnego efektu, ciągle dochodziło do efektu yo-yo. Pani Dominika zapewniła mi fachową opiekę dietetyczną. Dostosowała indywidualnie dietę do moich upodobań kulinarnych. Tracę na wadze, i codziennie widzę efekty nie tylko zdrowotne, ale także psychiczne.