Dominika Herlenius-Sawicka

Położna, Ginekolog położnik, Ginekolog

Jestem z wizyty u pani doktor bardzo zadowolona,miła,sympatyczna ,troskliwa, bezpośrednia. Prowadziła mi ciąże do końca z problemami zawsze pod telefonem. Serdecznie polecam!

Bardzo polecam Pania doktor! Jest ciepłym i miłym człowiekiem. Każda wizyta zawsze szczegółowo omawiana, zarówno przyczyny jak i wyniki badań. W moim przypadku po 9 miesiącach mogę cieszyć się zdrowym dzieckiem i to przede wszystkim dzięki Pani Doktor.

Byłam na pierwszej wizycie, uzyskałam odpowiedzi na moje pytania jasne i rzeczowe. Jako pacjentka czułam się zaopiekowana.

Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.

Pacjentką Pani Doktor zostałam na początku mojej pierwszej ciąży, gdy szukałam zaufanego lekarza prowadzącego. Od tamtej pory jestem pod opieką Pani Doktor i czuję się bardzo bezpiecznie.

Ciepła, empatyczna i skuteczna Pani Doktor. Polecam wszystkim Paniom. Taki lekarz to skarb. Jestem stałą pacjentką od wielu miesięcy.

Pani Doktor z prawdziwego zdarzenia. Przeprowadziła mnie i naszego syna przez cały trud zagrożonej ciąży. Teraz jest moim lekarzem prowadzącym. Szczerze polecam.

Pani Dominika jest świetnym lekarzem i bardzo sympatyczną osobą. Leczę się u niej od lat. Cenię bardzo sposób kontaktu z pacjentką, czas jaki poświęca na przekazanie wyczerpujących informacji. Polecam.

Bardzo sympatyczna Pani Doktor z olbrzymią wiedzą medyczną i doświadczeniem. Prowadziła moją ciążę a także wyleczyła mnie z kilku poważnych, nawracających infekcji. Polecam.

Ja także podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Pani Doktor ma bardzo obszerną wiedzę medyczną i rewelacyjne podejście do pacjentek. Polecam i pozdrawiam serdecznie!