Dominika Herlenius-Sawicka

Położna, Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Bardzo jej dziękuję za okazane wsparcie i pomoc w czasie ciąży i po porodzie. Cudowna osoba i świetny specjalista.

Pani Doktor wyprowadziła mnie z paskudnej infekcji, której nie ogarnął żaden poprzedni ginekolog. Piątka z plusem za trafną diagnozę i skuteczne wyleczenie! :)

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Z całą pewnością był to najlepszy wybór lekarza ginekologa. Polecam z czystym sumieniem.

Świetny specjalista. Pani Doktor wyprowadziła mnie z naprawdę poważnego stanu. Polecam. Pozdrawiam Panią Doktor!

Przesympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Zajęła się moim zdrowiem profesjonalnie. Jestem stałą pacjentką. Polecam.

Pani Doktor wykazała się cierpliwością, skrupulatnie odpowiadając na moje liczne pytania. Wykazała się ogromnym zainteresowaniem. Dokładnie sprawdziła wszystkie wyniki badań. Badanie było dokładne. Dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i jasne zalecenia. Polecam

Bardzo dobry lekarz do prowadznia ciązy. Wszystkie badania zlecane na czas. Przejmuję sie zdrowiem pacjentki i Maleństwa. Godna polcenia.