lekarz Dominika Jesikiewicz

Otolaryngolog

2,6

Bardzo, bardzo miła Pani doktor. Przyjęła mnie z bólem, bez zarezerwowanej wizyty. Leczyłam się przewlekle na uszy, ciągle nikt nie trafiał z antybiotykiem, albo przepisywał co raz to inne a ból i ropa i tak pozostawała. Pani doktor wytłumaczyła skąd się u mnie bierze ten ból, przepisała lekarstwa i od ponad 8 miesięcy nic mnie nie boli. Później miałam wizytę kontrolną, również pełen profesjonalizm. W szpitalu nie umieli mi pomóc. Wspaniała Pani lekarz. Mam nadzieję że długo jej nie odwiedzę(bo będę zdrowa) ale w razie "w" nie martwię się już ...

Wspaniała Pani lekarz. Mam nadzieję że długo jej nie odwiedzę(bo będę zdrowa) ale w razie "w" nie martwię się już k kompetentność lekarza.
Pozdrawiam Panią cieplutko ❤️

To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza.Pani doktor bezczelna,opryskliwa zero empatii.Badanie wykonane z laską jakby za karę.Skandaliczne podejście do pacjenta Zdecydowanie nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Nie wiem co Ta kobieta tam robi. Jest opryskliwa, bezczelna jakby siedziała za karę. Robi głupie miny jakbym miała wszystko wiedzieć! Miałam wrażenie że ona przyszła do mnie a nie ja do niej. Poszłam po pomoc a wyszłam z niczym. Nie polecam!!!!

Tak jak weszłam tak wyszłam, nie dowiedziałam kompletnie nic. Sprawdziła mniej niż lekarz rodzinny. Nie sprawdzając kompletnie nic stwierdziła brak jakichkolwiek patologii. Kompletnie brak profesjonalizmu i jakiejkolwiek kompetencji. Zdecydowanie nie polecam.

Super podejście do pacjenta. Problem z ością miałem, ale Pani Doktor mega zaangażowana w rozwiązanie problemu. Gorąco Polecam !!!