lek. med. Dominika Kiblicka-Kędzior

Neurolog

Highly recommend! The Doctor was prepared - went through all my previous records, was very nice and I could see she cares to give the best advice even though I may not like it (she made me give up running for a while). Went above and beyond in the reasoning and explanations. Superb!

Zdecydowania w postępowaniu bardzo dobrze interpretuje i ocenia stan chorego nie są dla niej ważne papierki a sam człowiek.Wizyta przebiega bardzo kompleksowo, czas oczekiwania na wizytę nie jest krótki ale do tak dobrego specjalisty warto poczekać.

Zdecydowania w postępowaniu bardzo dobrze interpretuje i ocenia stan
chorego nie są dla niej ważne papierki a sam człowiek.Wizyta przebiega
bardzo kompleksowo, czas oczekiwania na wizytę nie jest krótki ale do tak
dobrego specjalisty warto poczekać.

Znalazłem Panią Doktor przez przypadek.Moja rodzina uczęszcza do kliniki która zatrudnia lekarzy z pacją.Widząc że mają neurologa bez wahania udałem się do nich do lekarza neurologa, bo nie mogłem chodzić i czułem się tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem pacjentem dr Kiblickiej-Kędzior i chodzę już o własnych siłach, a mam zacytuję" centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1 uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego".Zastosowałem się do wszystkiego co mi poleciła.(leki+rehabilitacja). Uważam że dr Kiblicka-Kędzior to człowiek o niesamowitej wiedzy , działa szybko zdecydowanie i ...

Znalazłem Panią Doktor przez przypadek.Moja rodzina uczęszcza do kliniki
która zatrudnia lekarzy z pacją.Widząc że mają neurologa bez wahania udałem
się do nich do lekarza neurologa, bo nie mogłem chodzić i czułem się
tragicznie. Dzisiaj jest już drugi tydzień jak jestem pacjentem dr
Kiblickiej-Kędzior i chodzę już o własnych siłach, a mam zacytuję"
centralno lewostronna wypuklina krążka międzykręgowego na poziomie L5/S1
uciskająca na worek oponowy i korzeń lewego nerwu rdzeniowego".Zastosowałem
się do wszystkiego co mi poleciła.(leki+rehabilitacja). Uważam że dr
Kiblicka-Kędzior to człowiek o niesamowitej wiedzy , działa szybko
zdecydowanie i skutecznie.Polecam każdemu.

dr Dominika Kiblicka-Kędzior jest człowiekiem niezwykle zatroskanym o pacjenta, świetnym diagnostykiem, poświęca pacjentom bardzo dużo czasu jest bardzo kompetentna i cierpliwa. Tym którzy potrzebują fachowej porady neurologicznej na wysokim poziomie - bardzo polecam.

Ogromna wiedza i znajomość kliniczna przypadków.Pani doktor jako jedyny neurolog trafnie zdiagnozowała mój problem.Jeździłam po innych znanych neurologach i każdy zalecał mi tylko leki przeciwbólowe i przeciwdepresyjne a Pani doktor jako jedyna stwierdziła że przyczyną bólów twarzy jest staw żuchwowy i wysłała mnie do chirurga szczękowego.Takiej diagnozy najlepsi specjaliści przez 2 lata nie umieli postawić.Jestem pełna podziwu dla wiedzy jaka posiada Pani doktor.Z całego serca polecam.