lekarz Dominika Leś

Onkolog

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Polecam pod względem zaangażowania, cierpliwości (zwłaszcza dla tak dociekliwego pacjenta, jakim byłam ja), wiedzy oraz dobrych chęci. Pani Doktor potrafi poświęcić pacjentowi wiele czasu, oczywiście w miarę możliwości, bo należy pamiętać, że musi zaopiekować się również innymi osobami w poradni i w szpitalu. Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą mnie otoczyła i która, co ważne zawsze była pełna sympatii, uśmiechu, pozytywnego nastawienia i ciepła. Dziękuję Pani Doktor i pozdrawiam. Kinga.

Bardzo kompetentna i uprzejma. Ma dużą wiedzę. Poświęca dużo czasu pacjentom. Chodzę do Pani doktor już 10 lat i dla niej zmieniłam poradnię.

Jak na młody wiek dobra wiedza ale niestety brak dostosowania się do pacjentów zwłaszcza starszych! Pacjent to nie robot a młoda doktoka powinna to wiedzieć.

Wspaniały lekarz. Dziękuję za opiekę i za leczenie. Na panią dr zawsze można liczyć. Zawsze miła i uprzejma i nigdy nie odmawia przyjęcia.

Przykro mi to stwierdzić ,ale wszystkie odpowiedzi są końcowym efektem wizyt w P.doktor

Polecam Panią Dominikę bardzo fajny lekarz! Kompetentny i wyrozumiały poświęca dużo czasu pacjentowi wysłucha odpowie na pytania i doradzi. Gorąco polecam!!!

Moja ulubiona lekarka. Max. Zawsze ma trafne giagnozy .

Moja ulubiona lekarka. Max. Zawsze ma trafne giagnozy .

Uratowała mi życie. Dziękuję. Z wyrazami szacunku . Pacjent

Uratowała mi życie. Dziękuję. Z wyrazami szacunku . Pacjent

Ładna, sympatyczna , godna polecenia, napewno przyjdę na kolejną wizytę.... jak najszybciej

Bardzo miła pani doktor, od razu rozpoznała u mnie nadczynność tarczycy. Chodzę do niej z wielką przyjemnością, zawsze ma dużo pacjentów.