lekarz Dominika Migacz-Ruchlewicz

Pani doktor dokładnie, kilkukrotnie zbadała chore oko, przeprowadziła wywiad, oraz udzieliła wyczerpującej informacji o dalszym postępowaniu oraz odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Polecam.

Wspaniały fachowiec, wnikliwe badanie, miła , sympatyczna i kompetentna Pani Doktor, która cierpliwie odpowiada na pytania i udziela wyczerpujących wyjaśnień pacjentowi. Polecam :)

Polecam ta lekarke, wszystko w jak najlepszym porzadku. Pani doktor bardzo mila, kompetentna i rzeczowa.

Wspaniały lekarz,polecam z całą odpowiedzialnością.Wszystko dokładnie tłumaczy,dokładnie przeprowadza wszystkie badania.

Pani doktor kompleksowo zbadała moje oczy, pytała o wiele rzeczy, a do tego była bardzo uprzejma i życzliwa. Odebrałam ją jako osobę kompetentną i rzetelną. Polecam wizyty u tej pani.

Pani doktor jest pełna profesjonalizmu. Zaleciła mi wykonanie dodatkowych badań i wszystko wytłumaczyła jak należy. Mam wrażenie, że traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Zdecydowanie polecam.

Bardzo uprzejma i uśmiechnięta pani doktor. Tłumaczy wszystko co jak i dlaczego na tyle jasno, że przeciętny człowiek rozumie o co chodzi. Szczerze mogę polecić.

Szczerze mogę polecić.

Pani doktor to lekarz z powołania. Miła, cierpliwa, pogodna i uśmiechnięta. Podczas badania odpowiada na pytania i wszystko rzetelnie tłumaczy. Polecam serdecznie.