lek. dent. Dominika Noskowska-Szpura

Nie rozumiem tej poprzedniej opinii. Jest bardzo krzywdząca i niesprawiedliwa. Pani doktor jest świetnym fachowcem. Bardzo uprzejma., cierpliwa wyrozumiała. Zrobila porządek w moim bardzo zaniedbanym uzębieniu. Dotąd panicznie bałem się dentysty. Od września 2022 weryfikuję to. Żadnego bólu, delikatność, trafność diagnozy. Mogę znowu spokojnie uśmiechać się do ludzi. Polecam każdemu!

Szkoda że nie można dodawać zdjec jak Pani doktor zostawiła mi w szczelinie otwarta powierzchnię na dziąsle bez nadbudowanego zęba. Obecnie jestem w ciąży i przez tego lekarza męczę się z bólem i leczę od ponad miesiąca zeby kanalowo. Oczywiście innych ubytków w pozostałych zebach nie widziała również co nawet sama zauważyłam w lusterku. Jak to potwierdzono przez innych dentystów Pani jest ślepa nie widzi dziur co są widoczne gołym okiem. Pomimo tego że jest sympatyczna to brak kompetencji. Nie polecam, strata pieniędzy i dodatkowy ból, żeby później muszą być leczone przez innych specjalistów.