lek. med. Dominika Paradowska

Onkolog

Pani Doktor jest profesjonalnym, zaufanym lekarzem. Poświęca tyle czasu dla pacjentów, ile tego potrzebują. Jest godna polecenia i bardzo uprzejma.

Miałam szczęście i na swojej drodze w walce z chorobą spotkałam wspaniałego specjalistę, jakim jest Pani doktor Paradowska. Duża wiedza, kompleksowe podejście do pacjenta. Wszystko szczegółowo wyjaśnia i poświęca dużo uwagi. Jako człowiek, miła i bardzo życzliwa. Wszystko zasługuje na najwyższą ocenę! Dziękuje bardzo! Jest Pani wielkim lekarzem.

Ja również jestem zadowolona z leczenia u Pani Dominiki. Trafiłam do niej z polecenia znajomych i na pewno będę polecała dalej.

Jestem zadowolona z konsultacji, która odbyła się w klinice w centrum miasta. Pani doktor rzeczowa i uprzejma, klinika bardzo estetyczna. Pozdrawiam

Szczerze polecam Panią Dominikę. Zarówno jako świetnego specjalistę jak i bardzo pozytywnego, ciepłego człowieka.

Nie często spotyka się tak miłych i oddanych pacjentowi lekarzy jak Pani Doktor Paradowska. Jestem mile zaskoczony obsługą i życzę wszystkim chorym takiej opieki. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Serdecznie polecam Panią doktor. Potrafi wysłuchać, doradzić i wesprzeć na duchu. W gabinecie panowała przyjemna atmosfera. Wzorowy lekarz i człowiek.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Ja niestety bardzo się rozczarowałam. Myśłałam że to empatyczna pani doktor, po przeczytaniu opinii na jej temat. Jej podejście do pacjenta zwłaszcza starszego było zupełnie nieprofesjonalne.

Jej podejście do pacjenta zwłaszcza starszego było zupełnie nieprofesjonalne.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Kraków"?

Joanna Górecka

Andrzej Kałamacki