lek. dent. Dominika Pięcikowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Nie polecam dentystki zabiera się za zęba który rzekomo ma nadwrażliwość szkliwa dokleja szkliwo po czym okazuje się że nic to nie dało bo nie w tym była rzecz, nie potrafi się przyznać do błędu ale 200zł skasować to i owszem potrafi nie polecam.

Wielka 6+ za to jak wykonuje swoją pracę pani doktor. Wszystko jest wytłumaczone od początku do końca. Delikatna obchodzi się z pacjentem a przede wszystkim skuteczna. Ma wielką wiedzę i dobry, nowoczesny sprzęt. Idealna na dentystę dla dzieci i dorosłych. Uczciwa. Do takiego lekarza aż chce się wracać

Polecam tą Pani doktor. Fachowa, cierpliwa, wszystko pomału wytłumaczy jak dla małego dziecka (to dla mnie oczywiście plus), założyła kartę, zaznacza które zęby robione (u innych tego nie spotkałem) i przede wszystkim posiada dobry sprzęt (nie boli). Często mocno nachyla się biustem, ale to też tylko i wyłącznie na plus.

Genialna Pani doktor! Wszystko wytłumaczy, cierpliwa wielka wiedza i fachowość! Polecam jak najbardziej tego lekarza!!! ;)