dr n. med. Dominika Polak-Majcher

Miałem problem ze stawami skroniowo żuchwowymi, straszne bóle mięśni twarzy i głowy.Nie wiedziałem gdzie się udać ale znajomy polecił mi Panią Doktor .Wizyta okazała się zbawienna bo Pani Doktor specjalizuje się w tego typu schorzeniach.Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie.Skierowany zostałem na terapię, masaże i odpowiednie ćwiczenia, bo Pani Doktor współpracuje z fizykoterapeutką która zajmuje się takimi problemami.Następnie została wykonana dla mnie specjalna szyna i dodatkowo zabieg z botoksu na mięśnie żwacze i skronie. Okazało się, że jestem bruksistą.Po tych zabiegach bóle zniknęły.Gorąco polecam Panią Doktor. Ja jestem zachwycony.

Miałam to szczęście, że trafiłam na dr Dominikę. Przesympatyczna osoba, niezwykle cierpliwa, uśmiechnięta. Profesjonalistka w swojej dziedzinie. To dzięki Pani doktor mam teraz piękny uśmiech. Panią doktor polecam każdemu, kto chce mieć piękne i zdrowe zęby.

Moim szczęściem było to, że polecono mi Panią doktor i trafiłam do niej. Bardzo miła i profesjonalna, wszystko dokładnie objaśnia a jednocześnie super doradza. W moim przypadku wszystko jest zrobione bardzo ładnie dzięki fachowemu podejściu. Bardzo polecam każdemu kto chce mieć piękny uśmiech.

Bardzo dziękuję za fachową i bezinteresowną pomoc. Nie do wiary, że istnieją lekarze z takim wspaniłym podejściem do chorych. Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin