mgr Dominika Sadowska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Centrum Set Point poleciła mi przyjaciółka z pracy. Trafiłam pod skrzydła Pani Dominiki. Nasze odchudzanie przebiega pomyślnie, już po 2 miesiącach jak tu jestem, widzę efekty, waga spada, a ja jestem szczęśliwsza i lżejsza oczywiście. Duży plus daję również za podejście do klientów - stały kontakt z Panią Dominiką, podejmowany nie tylko z mojej strony – przynajmniej raz w tyg otrzymuję wiad od Pani Dominiki, jak mi idzie  Polecam serdecznie, mili i profesjonalni ludzie.

POLECAM w 100% panią Dominikę Sadowską z firmy Set Point!nareszcie trafiłem na dietetyka, który dostosował mi dietę idealnie do moich preferencji! Efekty są świetne, kilogramy spadają a ja czuję się wspaniale!Polecam gorąco- świetny lekarz i przemiła osoba!

Gorąco polecam Panią Dominikę z firmy SetPoint. Świetne porady, prosta w przyrządzeniu i smaczna dieta oraz rewelacyjne podejście do Klienta. Najlepsze jest to, że nie musiałam się katować, Pani Dominika ułożyła racjonalne menu uwzględniające moje preferencje - smakowało nawet mężowi, który się nie odchudzał :) No i w końcu udało mi się schudnąć! Sukces!!! :) Pani Dominiko - dziękuję za pomoc!

Chciałabym gorąco polecić panią Dominikę z SetPoint! nie dość, że to wspaniały fachowiec ( efekty są świetne! ), to do tego bardzo kontaktowa i sympatyczna osoba. Pomogła zgubić mi zbędne kilogramy w zdrowy i racjonalny sposób!jeszcze raz polecam!

Pani Dominika z SetPoint to kompetentny specjalista w 100%. Z problemem nadwagi borykam się od dłuższego czasu, właściwie od zawsze byłam "na diecie", oczywiście kilogramy powracały jak bumerang, ale to Pani Dominika nauczyła mnie jeść:-) Dieta nie jest wyrzeczeniem, posiłki są smaczne i zgodne z moimi preferencjami i gustem, dostosowane do mojego trybu życia. Waga pokazuje coraz mniej, są chwile słabości, ale wiem że na Panią Dominikę zawsze mogę liczyć. Gorąco polecam!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31