lekarz Dominika Skrok-Wolska

Psychiatra, Neurolog

3,9
3,7
3,7

Pierwszy kontakt raczej neutralny. Ale następne wizyty bez zarzutu. Fachowa,spokojna i potrafiąca słuchać. A przede wszystkim trafna diagnoza i odpowiednie leczenie. Mnie wyciągnęła z takiego fatalnego doła, że sam myślałem iż nie ma dla mnie ratunku . Zresztą inni lekarze nie potrafili zrobić nic. To jest lekarz nie doraźny ale na długie lata. Polecam z całego serca.

Po pierwszej wizycie u pani doktor mozna miec mieszane uczucia, wydaje sie byc nerwowa oraz chce pokazac kto tu rzadzi. Ale to tylko pozory. Jest wspanialym lekarzem. Od wielu lat lekarze mowili mi, ze nic mi nie jest, ze tak powinno byc (choroba cywilizacyjna i trzeba sie z tym pogodzic). Jednak mnie ciagle glowa bolala i mi sie w glowie krecilo. Dodam, ze mialam dwa ataki pseudopadaczkowe. Pani doktor kompetentnie i dokladnie zbadala mnie oraz zlecial dalsze badania. A przy kolejnej wizycie okazalo sie, ze jest to nie tylko wspaniala lekarka, ale rowniez cudowny czlowiek. Nie dosc, ze dobrala bardzo trafnie leki to jeszcze rozmowa potafila podniesc czlowieka na duchu i sprawic, ze uwierzy w to, ze bedzie lepiej i, ze da rade pokonac chorobe. Bardzo polecam pania doktor z czystym sumieniem.

Wielokrotnie miałam do czynienia z lekarzami o specjalizacji z psychiatrii ale to co spotkało mnie w szpitalu psychiatrycznym w Świeciu przechodzi ludzkie pojęcie. Personel bardziej uprzejmy i kompetentny niż pani ordynator. Brak zainteresowania pacjentem, brak prawidłowej diagnozy przez 2 miesiące "leczenia" i wreszcie zgon pacjenta przez zaniedbanie. Mimo licznych usilnych próśb ze strony rodziny, pani doktor nie potrafiła wykonać odpowiednich badań i postawić właściwej diagnozy. Diagnoza postawiona dopiero pośmiertnie na prośbę rodziny pacjenta w zupełnie innym szpitalu. Smutne jest to ,że pacjent mógłby żyć, gdyby nie opieszałość i brak właściwego leczenia ze strony doktor Skrok-Wolskiej. Pozory zaangażowania jej w leczenie pacjentów i niekompetencja a także skrajnie średniowieczne poglądy o rzekomych opętaniach demonami, nadają się do prokuratora i szczegółowej kontroli jej metod działania.

Rewelacyjny lekarz! Swietny diagnosta! Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Polecam bez zawahania!

Rewelacyjny lekarz!
Swietny diagnosta!
Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi.
Polecam bez zawahania!

świetny lekarz ,dobry diagnosta nie rozumię tych negatywnych opinii. Ja się cieszę że trafiłam do pani Wolskiej. A jestem jej pacjentką już 12 lat.

Pani doktor bardzo szybko zdiagnozowała moje problemy. Dzięki Niej szybko wracam do siebie po poronieniu. Dziękuję !

Świetny lekarz psychiatra, polecam każdemu kto ma problemy z psychiką.Wspaniała lekarka i dobry człowiek.

U Pani Doktor nie byłem i szczerze mówiąc po tym co usłyszałem w radiu i przeczytałem w internecie raczej nigdy nie pójdę... Psychiatra neurolog, która uważa, że problemem niektórych pacjentów jest opętanie przez demona? Czy my żyjemy w średniowieczu?

Wspaniały lekarz psychiatra a zarazem cudowny człowiek.Bardzo mi pomogła.Polecam.

Pani dr. Wolska jako psychiatra jest bardzo kompetentna.Miła i sympatyczna.Leki dobrała idealnie.Polecam.Jest lekarzem raczej na długo a nie na 2 3 wizyty.