Na podstawie moich doświadczeń wystawiam bardzo negatywną ocenę dla tego lekarza. Podczas mojej wizyty był nieuprzejmy i niedokładny. Poszłam na usg ginekologiczne zlecone mi, w celu potwierdzenia obecności polipa, przed zabiegiem jego wycięcia. Dodam, że polip ten był juz wcześniej wykryty, ale mimo to Pan Jaguś nie był w ogóle zainteresowany jego zdjęciem, które chciałam mu wręczyć. Podczas badania niedbale i pośpiesznie użył sondy do USG przez dosłownie pare sekund, po czym stwierdził, z pełnym przekonaniem, że nie mam żadnego polipa a krwawienia, które mam wynikają pewnie z zaburzeń hormonalnych i mam iść do lekarza po jakies(!) tabletki, wtedy mi przejdzie. Tego samego dnia udałam sie na kolejne usg do innego lekarza a tam, mimo wyraźnie starszego sprzetu, polip był i nie trzeba go bylo specjalnie szukać, co potwierdza brak należytej staranności przy wykonaniu badania i całkowite zignorowanie udzielonych przeze mnie informacji o wynikach poprzednich badań USG, które przyniosłam zgodnie z zaleceniami. W związku z powyższym nie polecam wizyt u tego lekarza.

Świetny lekarz. Była dwukrotnie na badaniu u Pana Doktora i na pewno jeszcze nie raz zapiszę się na wizytę. Spokojnie wszystko tłumaczy pacjentowi i odpowiada na pytania.

lekarz godny polecenia . prowadził moje dwie ciąże, mimo że korzystam z wizyt w przychodni w szpitalu , nie muszę pamiętać o cytologi i innych badaniach ponieważ pan doktor sam o tym pamięta i daje skierowania na badania i usg bez proszenia.

Moim zdaniem jeden z najkompetentniejszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia.

Moim zdaniem jeden z najkompetentniejszych lekarzy z jakimi miałam do
czynienia.

Wspaniały lekarz. Niezwykle uprzejmy, miły. Pomaga rozwiązać przeróżne problemy związane z ciążą. Wykonuje wszystkie niezbędne badania. Polecam wszystkim

Wspaniały lekarz. Świetne podejście mentalne- wszystko wytłumaczy i wyjaśni, pomoże w ewentualnych badaniach dodatkowych. Delikatny a przede wszystkim uprzejmy

Najlepszy lekarz jakiego znałam. Doskonale poprowadził moja pierwszą ciąże. W szpitalu Bródnowskim uratował mojego synka w 23 tc kiedy sączyły mi się wody płodowe. Podsumowując to lekarz z powołania.

To naprawdę najlepszy ginekolog, którego można polecić z czystym sumieniem...Prowadził moją ciążę i po porodzie przyszedł zbadać mnie czy wszystko jest w porządku...Polecam lekarza naprawdę kompetentny lekarz potrafiący uspokoić pacjętkę niż rozbudzać jej fantazje i katastroficzne wizje że będzie źle...Polecam!!!