lekarz Donat Sidorak

Urolog

Specjalista o dużei i aktualizowanej wiedzy medycznej.Wizyta zawsze z wykonaniem Badania USG brzucha.Spokojnie tłumaczy diagnozę i sposoby leczenia choroby. Jestem w leczeniu kamicy nerek po ESWL i leczeniu farmakologicznym bardzo zadowolony.

Lekarz o dużej wiedzy fachowej,leczący zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną,operujący nowoczesnymi technikami endoskopowymi schorzenia urologiczne.

jest kompetętny o dużej wiedzy medycznej.diagnostyka kompleksowa z wykonaniem dadania USG ora Tk. Znakomicie operuje wykonując nowoczesne zabiegi endoskopowe w zakresie pęchera moczowego, prostaty i nerek.

Pan Doktor Sidorak uratował życie mojemu Tacie. Jest fachowy, kompetentny, znakomity lekarz

Pan Doktor Sidorak uratował życie mojemu Tacie.
Jest fachowy, kompetentny, znakomity lekarz

zdecydowanie odradzam. wiedzy na pewno nie pogłebia wszystko leci mu już z rąk, może kilkanaście lat temu był dobry teraz nie. bardzo niesympatyczny

Uważam iż ten lekarz nie zasługuje na złe opinie,jakie czytałam pewien czas temu,stwierdzam,ze napisali to ludzie złośliwi,ciekawe jednak dlaczego ma tak dużo chętnych pacjentów?Odpowiedz jest prosta ponieważ jest b.dobry w tym co robi.Ja również Jego wybrałam gdy zachorowałam i jestem w 100% zadowolona.Szczerze Go polecam.PS.DO WSZYSTKICH CHORYCH:lepiej chodzić regularnie na badania bo lekarz nie jest cudotwórcą TYLKO CZŁOWIEKIEM.

Lekarz zdecydowanie wzbudza zaufanie i bardzo fachowo podchodzi do pacjenta. Jest serdeczni i miły i nie traktuje człowieka jak rzecz. bardzo dobry fachowiec zaangażowany w pracę.

super lekarz powiedział mi ze rok po zabiegu będe mógł mieć dzieci i moje nazenie sie spełniło

nie polecam i tyle wizyta droga facet nie wzbudza zaufania nie zostałem wyleczony

nie interesuje się pacjentem pomimo ,ze bierze pieniadze nasze podatników pieniadze jako ordynator oddziału jest pazerny na pieniadze i czeka aby przyjść na wizyte prywatną