lekarz Donata Baryłka

Witam wszystkie Panie. Do Pani doktor Baryłki trafiłam w 2007 roku, poleciła mi ją moja mama. Tylko dzięki niej uniknęłam wypalanki nadżerki (nie rodziłam jeszcze).... od tamtego czasu jestem jej stałą pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Obecnie jestem w ciąży i oczywiście Pani doktor ją prowadzi. Na prawdę polecam tą lekarkę

Bardzo dobry lekarz, wizyty w miłej atmosferze

Bardzo dobry lekarz, wizyty w miłej atmosferze

Miło, profesjonalnie i sympatycznie, wizyta bezstresowa! POLECAM!

Miło, profesjonalnie i sympatycznie, wizyta bezstresowa! POLECAM!

Dzięki Pani Doktor mój syn miał szansę się urodzić, gdyż miałam sporo problemów w ciąży. Skończyło się cesarką, którą wykonała Pani Doktor i wszystko przebiegło dokładnie tak jak opowiedziała mi w gabinecie, wszystkiego dopilnowała jak należy. Naprawdę dba o swoje pacjentki.

Polecam bardzo Panią doktor. Prowadziła od samego początku moją ciąże a teraz będzie prowadzić 2. Zawsze miła i uśmiechnięta. Jest moim 3 ginekologiem i naprawdę uważam że jest świetna. Z wcześniejszych rezygnowałam ponieważ zachowywali się jak rzeźnicy.

świetna lekarka! polecam kazdemu!!! abinet zadbany i czysty, lekarka kompetena, chetnie odpowiada na pytania a co ważne idzie za najnowszymi trendami medycyny!

Naprawdę świetna lekarka;] Można z nią porozmawiać, rozumie człowieka, tłumaczy wszystko dokładnie i stara się pomóc;] Polecam wszystkim;]

Pani doktor prowadziła moja ciaze oraz wykonala cesarke!Jestem bardzo zadowolona, mily i bardzo kompetentny lekarz!!!!POLECAM W 100000%!!

Polecam tego lekarza, szczególnie tym kobietą dla których wizyta u mężczyzny ginekologa to koszmar.

Doskonały specjalista. Nie znam lepszego.

Doskonały specjalista. Nie znam lepszego.