lekarz Donata Kasprzak

Pediatra, Psychiatra dziecięcy

3,6
3,7
3,6

The most an incompetent pediatrician which I have met When I came to the office she was unfriendly. Then she made a diagnosis that my child is autistic. My son was scared of her. She does not know how to get along with children. She is not recommend by me as a professional pediatrician

Bylam skonsultować nieprawidłową diagnoze tego niekompetentnego lekarza u innych specjalistow. ktorzy stwierdzili ze nigdy pod diagnoza tej Pani "doktor" by sie nie podpisali. Absolutnie niczym nie podparta NIETRAFIONA DIAGNOZA tzn. zespol calosciowych cech zaburzen rozwoju u prawidlowo funkcjonujacego zdrowego dziecka. Lekarz nie godny polecenia!

Bardzo cierpliwa i serdeczna Pani doktor. Wysłucha, nie krytykuje, przede wszystkim wszystko traktuje poważnie, nawet najdrobniejszy problem. Szczerze polecam leczenie dzieci u tej Pani, nie spotkałam się jeszcze z taką życzliwością i na NFZ i w prywatnym gabinecie.

Lekarz bez kompetencji. Diagnoza nietrafiona. Niestety wprowadzila mnie rylko w niepotrzebny stres stawiajac nieprawidlową diagnozę u mojego dziecka. Doszukuje sie chorob i zaburzen u zdrowych dzieci. Nie polecam!!!!

Dzięki Pani doktor mój syn(adopcyjny) od kilku miesięcy funkcjonuje bez leków , poprzedni opiekunowie leczyli syna u innego lekarza -super specjalisty która to dozowała silne dawki leków np. concerta 64 mg .Syn nie sprawia problemów , jest bardzo dobrym uczniem . Jestem ogromnie wdzięczna Pani doktor .

Pani doktor jest wspaniała. Leczę się u niej od 6 lat. Wyciągnęła mnie ze strasznego dołka. Zdecydowanie jest bardzo dobrym lekarzem, umie pomóc, wytłumaczyć i wogóle.

witam. Czy wie ktoś może czy Pani dr przyjmuje gdzieś prywatnie? jeżeli tak proszę o namiary. Chodzi mi o konsultacje w sprawie dziecka z nerwicą i agresywnością. Sprawa bardzo pilna

wspaniały czlowiek poprostu anioł dziekuje bogu ze na ta pania trafiłam pomaga nam w roznych dziedzinach medycyny jak tylko moze doradza i pomaga rodzicom w radzeniu sobie w problemach z pociechami mam powaznie chore dziecko ale z tym lekarzem radzimy sobie wspaniale oczywiscie kieruje do specjalistow ale zawsze interesuje sie dalszym losem pacjeta moi synowie 8letni i 3letni uwielbiaja pania doktor i nazywaja ja nasza donatka!!!!!

Nie ma lepszego lekarza.pani doktor jest niezastąpiona.

Nie ma lepszego lekarza.pani doktor jest niezastąpiona.

Nigdy wcześniej nie poznałam tak wspaniałego lekarza!!! SERDECZNIE POLECAM. Mam na myśli obydwie specjalizacje pani doktor!