lekarz Donata Turos

Internista

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:3,3/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
3,5
Godny polecenia
3,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,5/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0

Byłam u pani doktor przy ul. Saskiej 61. Stwierdziła u mnie świnkę czyli wirusowe zapalenie ślinianek na co przepisała mi antybiotyk. Oczywiście nie wykupiłam. Poza tym podczas wizyty była arogancka, zapytałam się o konsekwencje świnki, odpowiedziała: "pani jest nerwowa, jeszcze się pani przestraszy, przeczyta sobie pani w komputerze". Serio??? Poza tym mam zgrubienie na palcu lewej ręki, pani doktor stwierdziła, że to chrzęstniak, zapytałam się co to jest i usłyszałam ponownie: "nie powiem pani, bo się pani zdenerwuje, proszę sobie poszukać w domu, w komputerze". W związku z chrzęstniakiem skierowała ...

Byłam u pani doktor przy ul. Saskiej 61. Stwierdziła u mnie świnkę czyli wirusowe zapalenie ślinianek na co przepisała mi antybiotyk. Oczywiście nie wykupiłam. Poza tym podczas wizyty była arogancka, zapytałam się o konsekwencje świnki, odpowiedziała: "pani jest nerwowa, jeszcze się pani przestraszy, przeczyta sobie pani w komputerze". Serio??? Poza tym mam zgrubienie na palcu lewej ręki, pani doktor stwierdziła, że to chrzęstniak, zapytałam się co to jest i usłyszałam ponownie: "nie powiem pani, bo się pani zdenerwuje, proszę sobie poszukać w domu, w komputerze". W związku z chrzęstniakiem skierowała mnie na RTG- serio??? Pani radiolog się bardzo zdziwiła i okazało się, że niestety na zdjęciach nic nie widać, bo chrząstek mało kiedy widać na rentgenie. Nawet ja to wiem. Na moje protesty pani doktor stwierdziła, że jestem nerwowa i pewnie za bardzo się przejmuję. Naprawdę bardzo dawno nikt nie potraktował mnie tak niekompetentnie. Nie polecam!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Fantastyczny lekarz, diagnostyk i opiekun. Otwarta na nowe metody, obdarzona intuicją. Kompetentna i wnikliwa. Mam do niej całkowite zaufanie, a leczy mnie i moją rodzinę od 30 lat. Zawsze niezawodnie - to znaczy nie tylko grypę i katar, ale naprawdę poważne schorzenia. Ma też dobre poczucie humoru, taki polski dr House - nie bópjcier się, tulko zaufajcie. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Fantastyczny lekarz, diagnostyk i opiekun.
Otwarta na nowe metody, obdarzona intuicją. Kompetentna i wnikliwa. Mam do niej całkowite zaufanie, a leczy mnie i moją rodzinę od 30 lat. Zawsze niezawodnie - to znaczy nie tylko grypę i katar, ale naprawdę poważne schorzenia.
Ma też dobre poczucie humoru, taki polski dr House - nie bópjcier się, tulko zaufajcie.
Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat