lek. dent. Doni Allecou

Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.

W Allecou dent miałem usuwany ząb i mimo wielkiego stresu lekarz był delikatny i cały zabieg okazał się bezbolesny. Został mi do wyleczenia jeszcze jeden ząb, więc na pewno wrócę tym razem bez obaw :)

Pan Doktor bardzo uprzejmy i miły. Wytłumaczył mi wszystko dokładnie - o chorobie i o całym leczeniu. Poświęca dużo czasu pacjentowi i co do kompetencji również nie mam zastrzeżeń. Polecam

Bardzo kompetentny dentysta, w rozmowie miły, rzeczowy, budzący zaufanie. Zabiegi leczenia kanałowego wykonany bezboleśnie co mnie niezmiernie cieszy :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6