dr Dorota Babijczuk-Borucińska

Fizjoterapeuta

W pełni kompetentna, fachowa pomoc i przy tym bardzo miła i uprzejma. Gdyby nie zabiegi u Pani doktor czekałaby mnie poważna operacja barku. Polecam

Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci, bardzo dokładnie je bada. Tłumaczy wszystko z cierpliwością, jeśli trzeba, powtórzy dwa razy. Polecamy!

Ktos myli terapeutów z jednego miasta i wypisuje bzdury. Byłam u tej Pani z dolegliwosciami kregosłupa pomogła mi w tydzień. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I POLECAM.Moja wnuczka chodziła 5 dni w tygodniu potem miała wizyty kontrolne. KOSZT WIZYTY U PANI DOKTOR TO 60,00 ZŁ. a co wazniejsze można dostać się do Niej na nfz. Bardzo kompetentna osoba, wie co robi i zadaje ćwiczenia do domu. SYNOWA BARDZO JĄ CHWALI

Osoba godna polecenia, uprzejma i kompetentna. Zrozumiale wytłumaczyła mi chorobę i sposób rehabilitacji, którą mi zaproponowała. Korzystałam z terapii na dyskopatię l-s i uszkodzenie stawu barkowego po wypadku, po 3 wizytach bóle kręgosłupa zniknęły i wróciła sprawność całej ręki.

Polecam Pania doktor.Profesjonalne podejście do dzieci,ogromna wiedza .Moja duża pociecha ćwiczyła sumiennie, aby wyprostować skrzywiony kręgosłup ( skoliozę). Oprócz wizyt płatnych skorzystałam z wizyt refundowanych przez NFZ. Po kontroli u ortopedy z Poznania potwierdziły się ogromne postępy czynione, aby kręgosłup mojej pociechy był prosty. Polecam Panią Dr jako sprawdzoną specjalistkę.

Pani doktor jest osobą godną polecenia. Bardzo sympatyczna i stara się pomóc dziecku. Uważam, że jest to terapeuta kompetentny i posiada ogromną wiedzę.

Mój synek byl rehabilitowany przez Pania dr Babijczuk. Byłam na wizycie i płatej i na NFZ.Jest to osoba która wie co robi a wykonyane cwiczenia są skuteczne. JEST KOMPETENTNA I DOŚWIADCZONA.BARDZOSERDECZNIE POLECAM .PELNE UZNANIE

Byłam u Pani Doktor z dwójką swoich pociech, którym pomogła w prawidłowym rozwoju. Terapia prowadzona była wzorowo (elementy Bobath i Vojta), co potwierdził neurolog zajmujacy się dziećmi we Wrocławiu. Polecam Panią doktor jako terapeutę kometentną.

SPECJALISTA WYSOKIEJ KLASY.BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO FIZOTERAPII DOROSŁYCH I DZIECI Z WADAMI POSTAWY.PEŁNE UZNANIE.

Korzystałam z zabiegów na bóle szyi i terapię miałam przeprowadzoną kompleksowo z czego jestem zadowolona.