dr Dorota Babijczuk-Borucińska

Fizjoterapeuta

Miałem trzy wizyty u pani doktor na igły Profesjonalna robota Przestały mnie bolec nadgarstki szyja i plecy Samopoczucie po trzech zabiegach w porównaniu przed zabiegami rewelacyjne.Duże podziękowania dla doktor Doroty

Byłam już drugi raz u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Z uprzejmościa podchodzi do pacjentów tych małych i dużych 🙂 w 100%poswieca czas pacjentowi podczas wizyty.

Polecam Panią doktor. Dobrała odpowiednie leczenie dla mojego synka - skrajny wcześniak. Dziś dzięki niej mój synek nie odbiega rozwojem od rówieśników. Jestem jej ogromnie wdzięczna.

W pełni kompetentna, fachowa pomoc i przy tym bardzo miła i uprzejma. Gdyby nie zabiegi u Pani doktor czekałaby mnie poważna operacja barku. Polecam

Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci, bardzo dokładnie je bada. Tłumaczy wszystko z cierpliwością, jeśli trzeba, powtórzy dwa razy. Polecamy!

Osoba godna polecenia, uprzejma i kompetentna. Zrozumiale wytłumaczyła mi chorobę i sposób rehabilitacji, którą mi zaproponowała. Korzystałam z terapii na dyskopatię l-s i uszkodzenie stawu barkowego po wypadku, po 3 wizytach bóle kręgosłupa zniknęły i wróciła sprawność całej ręki.

Polecam Pania doktor.Profesjonalne podejście do dzieci,ogromna wiedza .Moja duża pociecha ćwiczyła sumiennie, aby wyprostować skrzywiony kręgosłup ( skoliozę). Oprócz wizyt płatnych skorzystałam z wizyt refundowanych przez NFZ. Po kontroli u ortopedy z Poznania potwierdziły się ogromne postępy czynione, aby kręgosłup mojej pociechy był prosty. Polecam Panią Dr jako sprawdzoną specjalistkę.

Pani doktor jest osobą godną polecenia. Bardzo sympatyczna i stara się pomóc dziecku. Uważam, że jest to terapeuta kompetentny i posiada ogromną wiedzę.

Ktos myli terapeutów z jednego miasta i wypisuje bzdury. Byłam u tej Pani z dolegliwosciami kregosłupa pomogła mi w tydzień. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I POLECAM.Moja wnuczka chodziła 5 dni w tygodniu potem miała wizyty kontrolne. KOSZT WIZYTY U PANI DOKTOR TO 60,00 ZŁ. a co wazniejsze można dostać się do Niej na nfz. Bardzo kompetentna osoba, wie co robi i zadaje ćwiczenia do domu. SYNOWA BARDZO JĄ CHWALI

Tragedia! Pani ma problem że pracuje nie wydusi z siebie słowa żeby cokolwiek powiedzieć po 6 miesiącach terapii 3 razy w tygodniu zero efetu a jeszcze ile nie miłych rzeczy usłyszałam