lekarz Dorota Bartoszek

Laryngolog

zajmuje się pacjentem dokładnie słuchając co ma do powiedzenia szuka przyczyny powstania choroby

ZNAKOMITA LEKARKA, PRAWDZIWY SPECJALISTA, BEZ NADMIARU ZBĘDNYCH SŁÓW - PO PROSTU LECZY PACJENTÓW, A NIE MÓWI, ŻE WYLECZY. LECZYŁA JUŻ INNYCH MOICH ZNAJOMYCH I TEŻ BYLI BARDZO ZADOWOLENI.POLECAM KAŻDEMU!!! JEST ABSOLUTNIE NAJLEPSZA!!!

Byłam tydzień temu na konsultacji, kilka minut 100 zł, rozumiem, że za wiedzę i trud trzeba płacić, ale trzeba "dostrzec człowieka w człowieku". To moja czwarta opinia laryngologiczna, każda inna, ale ta chyba najbardziej mnie przeraziła. Chyba po to by dalej doić ze mnie kasę. Jeśli komuś ten lekarz pomógł to super, ale ja osobiście go nie polecam.

Pani dr ceni tylko pieniądze, większość schorzeń leczy laserem, który u pani dr jest dobry na wszystko. Przez 2 lata pani dr nie umiała mi pomóc. Pamiętam, że bolesne badanie robiła mi bez znieczulenia, bo i po co.Jeszcze gdy pani dr pracowała w przychodni systematycznie na każdą wizytę spóźniała się ponad godzinę. Zdecydowanie nie odradzam.

Byłem u Pani Doktor z ojcem, któremu zatkało się ucho. Ponieważ nie można było od razu go wyczyścić musiał wpuszczać lekarstwo i dopiero za 2 razem udało się odblokować ucho.Pani Doktor przyjęła zapłatę za wizytę dopiero za 2 razem,gdy udało się pomóc mojemu tacie. Pierwszy raz spotkałem tak uczciwego lekarza!!! Poza tym Pani Doktor po dokładnym badaniu i rozmowie rozpoznała też rodzaj kataru( o czym wcale nie powiedzieliśmy, a faktycznie miał go od dawna ) i zapisała odpowiedni lek, a tata wreszcie nie ma kataru i oddycha normalnie. Bardzo polecam Panią Doktor i oby więcej takich lekarzy!!!

Zdecydowanie nie polecam. Wszystko chce leczyc laserem bez względu na rodzaj choroby. Laser jest tylko wspomagającą metodą leczenia, a u tej p. doktor służy tylko do wyciągania pieniędzy

Do pani doktor udałam się w momencie, kiedy ból ucha (któro kilka dni wcześniej bolało)już ustawał.Oczywiście nie mogła zdiagnozować powodu bólu ucha, więc wzięła się za jego płukanie, tłumacząc, że zalega woskowina. Ucha nie dało się przeczyścić, więc kazała zakraplać w domu czymś co mogłoby rozpuścić zalegającą woskowinę i przyjść następnym razem. Oczywiście "skasowała" 70 zł. za wizytę, w trakcie której w niczym mi nie pomogła. Drugi raz już nie poszłam, bo nie wiem, czy sytuacja by się nie powtórzyła, a za wizytę i tak musiałabym zapłacić. Poszłam z tym problemem do laryngologa w przychodni w Kobyłce, powiedział, że "przyjmie mnie nawet bez kolejki, ale jak będzie ucho bolało"- aby móc stwierdzić w czym tkwi problem. Szkoda, że pani doktor Bartoszek tak nie odpowiedziała, tylko naciągnęła mnie na czyszczenie ucha, którego i tak nie zrobiła.Osobiście nie polecam, wydaje mi się, że trochę naciąga "kieszenie" nieświadomych pacjentów.

Trafna diagnoza, ogromna cierpliwość, wyrozumiałość i sumienność to rzeczywiście jak napisał inny pacjent cechy Pani Doktor Bartoszek.Diagnoza postawiona od razu bezbłędnie, dokładnie wytłumaczona istota choroby i uzasadnione jej leczenie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia Pani Doktor Bartoszek i polecam ja wszystkim znajomym.

poradę u pani doktor dostałem rozłożoną na raty (w każdej wizycie po części, za każdą płatne osobno), użycie laserka jest na porządku dziennym, przy subiektywnych jednorazowych wskazaniach p. doktor, a o jego koszcie dowiadujemy się przy wyjściu z gabinetu (40 zł.). Jest praktycznie jedynym prywatnym laryngologiem w Wołominie, więc może sobie na wiele pozwolić.

Trafna diagnoza, cierpliowść, wytrwałość i sumienność - cechy Pani doktor Bartoszek. To co dla innych lekarzy jest głupotą i wymyślanymi objawami przez pacjenta dla Pani doktor Bartoszek jest to priorytet.