lekarz Dorota Białek

Internista

3,5

Najlepszy lekarz w trzemeszeńskim ośrodku zdrowia. Gdy bolał mnie brzuch, pani doktor od razu poszła ze mną na usg i trafnie wykryła problemy ginekologiczne (mimo, iż ginekologiem nie jest). Pani doktor poświęca pacjentowi dużo uwagi i zainteresowania. Gdy na zwykłym, zaleconym przez szkołę bilansie zdrowia powiedziałam o bólach w klatce piersiowej, pani doktor nie zlekceważyła tego problemu, od razu mnie zbadała. Polecam wszystkim korzystającym z usług trzemeszeńskiego ośrodka zdrowia właśnie tego lekarza.

Lekarz bardzo miły, uśmiechnięty. Miło wejść do gabinetu.

Lekarz bardzo miły, uśmiechnięty. Miło wejść do gabinetu.

bardzo mila .przed postawieniem diagnozy dokladnie zbada i przeprowadzi wywiad.polecam

niekompetentna, dawalaby tylko syropki na uspokojenie. Choc podejscie do pacjentow ma dobre, wiecznie usmiechnieta, niewiadomo z czego.