lek. dent. Dorota Caruk

Byłam u Pani Doktor w gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN. Wizytę mogę opisać jednym słowem...REWELACJA!!!Pani Doktor bardzo miła, wszystko mi dokładnie wytłumaczyła co po kolei będzie robić, a efekt...nawet się tak zadowalającego nie spodziewałam. Jestem prze szczęśliwa i na pewno do Pani Doktor wrócę. Wykonywałam powiększenie i nawilżenie ust,botox 3 obszary,ultraformer III na twarz:)

Bardzo kompetentny lekarz. Do tego dokładna, cierpliwa i miła. Wizyty u stomatologa nigdy nie należały do moich ulubionych ;) ale Pani Doktor robi wszystko żeby wizyty były bezstresowe i bezbolesne. Zdecydowanie polecam!

zdecydowanie polecam! bardzo dokładna, kompetentna, a przy tym miła doktor

zdecydowanie polecam! bardzo dokładna, kompetentna, a przy tym miła doktor

Długo szukałam dobrego stomatologa w Warszawie. Cieszę się, że pewnego dnia trafiłam do Pani doktor Doroty Caruk. Najlepsza, najmilsza stomatolog jaką było mi dane dotychczas poznać. Kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia w każdej chwili można zwrócić się do niej o poradę, chętnie poświęca dla pacjęta czas i zawsze wychodzę z uśmiechem na twarzy, nigdy z bólem. Bardzo polecam Panią Dorotę- pracuje w gabinecie na bemowie.

Nie ukrywam, że strasznie bałam się pierwszej wizyty bo od kilku lat stomatologów unikałam jak ognia, co niewątpliwie wpłynęło na stan mojego uzębienia to po wizycie u p. Doroty lęk minął. Bardzo miła i kompetentna osoba, naprawdę godna polecenia.

Pełen profesjonalizm. Pani bardzo miła, dokładna, cierpliwa oraz wyrozumiała. Polecam każdemu!

Miła, spokojna, profesjonalna, kompetentna. Warto zapisać się na wizytę. Pani Dorota przyjmuje w gabinecie na Bemowie.

super,dzięki niej po 10 latach robię sobie zęby!

super,dzięki niej po 10 latach robię sobie zęby!

Bardzo miła pani doktor,wszystko mi wyjaśnila,leczenie bezbolesne i bezstresowe jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam osobom ktore bardzo sie boją wizyt.Jest naprawde swietna i profesjonalna-lekarz z powołania,bardzo dokładna.Przyjmuje w gab. na Bemowie