lekarz Dorota Chojnowska-Balcerzyk

Psychiatra

1,5

"Chodzi pan na siłownię? – Nie – Jak się pan nie będzie ruszał, to zostanie pan takim komputerowym nerdem" "Dorosły facet nie pamięta, co jadł wczoraj na obiad, na pewno pan je same fast-foody. Pan ma tu za 2 miesiące przyjść i wytłumaczyć co zrobił pan ze swoją dietą, bo w depresji dieta jest ważniejsza od leków" (to była moja któraś wizyta, ale pierwsza u tego "lekarza", więc gdyby pani doktor poświęciła 15 sekund, żeby przeczytać, moją dokumentację, to by wiedziała, że nie przychodzę z depresją, ale widać to było ...

"Chodzi pan na siłownię?
– Nie
– Jak się pan nie będzie ruszał, to zostanie pan takim komputerowym nerdem"
"Dorosły facet nie pamięta, co jadł wczoraj na obiad, na pewno pan je same fast-foody. Pan ma tu za 2 miesiące przyjść i wytłumaczyć co zrobił pan ze swoją dietą, bo w depresji dieta jest ważniejsza od leków" (to była moja któraś wizyta, ale pierwsza u tego "lekarza", więc gdyby pani doktor poświęciła 15 sekund, żeby przeczytać, moją dokumentację, to by wiedziała, że nie przychodzę z depresją, ale widać to było za trudne)
Takie rzeczy mówi osoba, której płacę 200zł za wizytę i która podobno ma jakieś kwalifikacje.
I jeszcze na deser:
"Chce pan 10 mg, czy 15?" – tak, bo to ja mam kwalifikacje z dziedziny psychiatrii i wiem, przy jakim stanie należy zmniejszyć dawkę.
I najważniejsze pani "doktor" przepisała mi leki na miesiąc, kiedy następna wizyta miała być 2 miesiące później, niestety zdążyła mnie na tyle zdenerwować, że chciałem jak najszybcien wyjść i nie zauważyłem to już po wizycie

zle sie poczulem to porady jak dobrej cioci a to czasu malo to jakbym byl intruzem u kogos w domu a nie na wizycie Duzo pieniedzy oddalem i niewiele mam w zamian no i pozostalem z wrazeniem lekcewazenia i bycia towarem a nie czlowiekiem