dr n. med. Dorota Chwilczyńska

JESTEM PRAWIE DOROSŁYM PACJĘTEM. Pani doktor nawet takich jak potrafi doprowadzić do zdrowia, bez stosowania antybiotyków. Dziękuję GUCIO

GUCIO

Jesteśmy zdrowi, dawno nie byliśmy w przychodni. Pozdrawiamy Panią Doktor i życzymy dużo dużo zdrowia. GUMISIE

Jesteśmy zdrowi, dawno nie byliśmy w przychodni.
Pozdrawiamy Panią Doktor i życzymy dużo dużo zdrowia.
GUMISIE

Przyszły bardzo złe czasy, bo nie możemy bezpośrednio rozmawiać i słuchać porad Pani Doktor Doroty Chwilczyńskiej. Bardzo nam pomaga udzielając rad przez telefon

W czasie epidemii bardzo pomaga przez maila i przez telefon. Poświęca dużo czasu na szczegółowe wytłumaczenie jak należy postępować w przypadku wystąpienia dolegliwości u dziecka. Siostra szczepiła dziecko i była zaskoczona super warunkami jakie Pani Dr. Chwilczyńska stworzyła przy zabiegu. Sterylnie, czysto i profesjonalnie. Dziękujemy i marzymy o tym aby pandemia się skończyła i moglibyśmy bezpośrednio spotkać się z pediatrą.

Jestem zaskoczony jako ojciec dziecka, który ze względu na jego stan zdrowia dzieci często bywa w przychodni, w której ordynuje Pani dr Dorota Chwilczyńska, opinią matki, która zarzuca lekarce, że stosuje zbyt często antybiotyki. Osoba ta najprawdopodobniej pomyliła przychodnie i lekarza. Nasza Pani Doktor trzy razy się zastanowi, aż przepisze antybiotyk. Jest lekarką, która ma duża wiedzę i wie jakie leki może w pierwszej kolejności polecić, aby dopiero naprawdę w ostateczności przepisać antybiotyk. Moja żona będąc w przychodni otrzymała bardzo dużo praktycznych rad dotyczących postępowania z dzieckiem, które ma alergię. Bez stosowania antybiotyków też można pewne niedogodności osłabić. Dziękujemy za wszystko co Pani robi dla dzieci i ich rodziców..

Ma dużą wiedzę i jest bardzo przyjazna dzieciom. Pomaga bezinteresownie wszystkim potrzebującym. Jest znana w okolicy jako dobry specjalista. Jest lekarką, która zna swoich pacjętów i w okresie pandemii jest bardzo pomocna. Przez telefon znajduje wyjście z wielu skomplikowanych sytuacji. Zazdroście nam, że mamy taka lekarkę.

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Lekarz ma leczyć skutecznie a nie dopieszczać rodziców dziecka. W temacie leczenia antybiotykami, to zastanawia mnie skąd osoba, która nie jest lekarzem potrafi ocenić czy takie leczenie jest słuszne czy nie. Dr Chwilczyńska do dzieci mówi spokojnie i miło. Wiem bo też leczę dziecko u tego lekarza. I na koniec jeśli komuś nie odpowiada dany lekarz to nie ma obowiązku do niego chodzić i nie dyskredytować w internecie.

zdecydowanie nie ma podejscia do dzieci,zimna osoba.nie tłumaczy,przepisuje,a ty człowieku jak chcesz informacji to sobie poszukaj w internecie lub w książeczkach informacyjnych producentów leków.

Nie polecam lekarza. Zawsze dziecku przepisuje antybiotyki nie szuka innego rozwiązania by nie truć małych dzieci antybiotykami. Nie ma podejścia do dzieci. Przepisuje drogie leki. Jeszcze raz nie polecam.

Nie polecam lekarza.