lekarz Dorota Ciernioch

1,3

Bardzo nie miła Pani doktor nie potrafi wytłumaczyć bardzo opryskliwa miałam styczność z lekarzami ale z taką panią doktor się nie spotkałam jestem bardzo zdruzgotana podejściem do pacjenta

Mama trafiła do szpitala HCP w Poznaniu. Oczywiście poprzez Znany wszystkim SOR. Na temat szpitala i zasad panujących więcej w innym miejscu. A w kwestii Doroty Ciernioch, idealnie pasująca do miejsca udręki jakim jest ten szpital. Bardzo trudna w rozmowie, brak wiedzy medycznej, brak pomysłu na postępowanie, odczuwalne ograniczenie. Bardzo zle wrażenie!

Na temat szpitala i zasad panujących więcej w innym miejscu.
Bardzo zle wrażenie!

bardzo nieprzyjemna pani lekarz.. nie polecam -- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------