Dorota Cudziło

Ortodonta, Stomatolog

Bardzo, bardzo polecam panią doktor. Jest pierwszym lekarzem, który mój problem potraktował poważnie i na dodatek nie próbowała mnie naciągnąć na aparat - odradziła mi zakładanie go póki nie wykluczę paru innych przyczyn. Poza tym z tego co zrozumiałam asystentka p. doktor też jest lekarzem świeżo po studiach, miło posłuchać jak konsultują między sobą wszystko wymieniając świeżą wiedzę z doświadczeniem, widać że obie serio traktują to co robią i czułam się dzięki temu zaopiekowana. No i przemiła atmosfera! :)

Muszę przyznać, że mój syn chętnie chodzi do Pani Doktor i jestem tym miło zaskoczona. Zawsze miałam problem , aby zaciągnąć go do jakiegokolwiek lekarza. Bardzo polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Pani doktor jest profesjonalna, stara się wytłumaczyć wszystko mojemu synowi, doradzić najlepsze rozwiązanie. Po tylu latach wreszcie będzie miał proste zęby. Bardzo dziękuję

Leczyłam się u dr Cudziło półtora roku temu i juz prawie zapomniałam o swojej przygodzie z ortodoncją. Niedawno trafiłam na ten portal i muszę przyznać, że od zakończenia leczenia mam wciąż hollywoodzki uśmiech. Obawiałam się, że po jakimś czasie znów się pokrzywią, ale nie. Wada nie wróciła, zęby są piękne i proste, a ja uśmiechnięta. Polecam panią dr Cudziło oraz pozdrawiam ją i wszystkich jej pacjentów

Jest świetnym ortodontą, z ogromną wiedzą i doświadczeniem zdobytym nie tylko w gabinecie prywatnym, ale przede wszystkim w Instytucie Matki i Dziecka gdzie od wielu lat jest szefową Poradni Ortodontycznej. Polecam.

Wspaniała kobieta, Wspaniały lekarz. Oddałam w ręce Pani Doktor mój największy skarb - mojego syna Damiana. Zawsze będę wspominała wspaniale Panią Doktor. Po operacji w Instytucie Matki i Dziecka mój syn Damian jest jeszcze przystojniejszym facetem, a przede wszystkim jest zdrowym. Teraz prostujemy moje ząbki w gabinecie. Serdeczne dzięki wdzięczna na zawsze mama Damiana.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38