Bardzo, bardzo polecam panią doktor. Jest pierwszym lekarzem, który mój problem potraktował poważnie i na dodatek nie próbowała mnie naciągnąć na aparat - odradziła mi zakładanie go póki nie wykluczę paru innych przyczyn. Poza tym z tego co zrozumiałam asystentka p. doktor też jest lekarzem świeżo po studiach, miło posłuchać jak konsultują między sobą wszystko wymieniając świeżą wiedzę z doświadczeniem, widać że obie serio traktują to co robią i czułam się dzięki temu zaopiekowana. No i przemiła atmosfera! :)

Leczyłam się u dr Cudziło półtora roku temu i juz prawie zapomniałam o swojej przygodzie z ortodoncją. Niedawno trafiłam na ten portal i muszę przyznać, że od zakończenia leczenia mam wciąż hollywoodzki uśmiech. Obawiałam się, że po jakimś czasie znów się pokrzywią, ale nie. Wada nie wróciła, zęby są piękne i proste, a ja uśmiechnięta. Polecam panią dr Cudziło oraz pozdrawiam ją i wszystkich jej pacjentów

Przez wiele lat borykałem się z poważnym problemem jakim był nie tylko mój nieestetyczny uśmiech, ale co gorsza fatalny zgryz. Zaciągałem opinii u wielu lekarzy, jednak dopiero Dr Cudziło przedstawiła mi sensowny plan leczenia. Zdecydowałem się bez wahania! Obecnie, jestem już po zdjęciu aparatu, i czuję się wspaniale. Teraz wiem, że warto było zdecydować się na leczenie, szczególnie u specjalisty takiej klasy jak Pani doktor.

Uważam panią doktor za świetnego specjlalistę i dla dorosłych i dla dzieci – ma do nich dobre podejście. Gabinet ma nowoczesny i schludny z dobrym sprzętem, delikatne ręce. Leczę się u niej już od dwóch lat i zawsze byłem zadowolony, wręcz zrelaksowany w czasie wizyt. Pani doktor zawsze udziela mi informacji dotyczących postępów w leczeniu. Jest bardzo miłą i uprzejmą kobietą. Polecam gorąco

Świetny i kompetentny lekarz! Nie zgadzam się z opiniami, jakoby Pani Dorota nie potrafiła czy też nie chciała tłumaczyć przebiegu i specyfikacji leczenia. Jeżeli się idzie do lekarza to warto zaufać jego kompetencjom i wiedzy, a tego akurat Pani doktor odmówić nie można. Najczęściej przychodzę z żoną i absolutnie nie ma z tym żadnych problemów czy wynikających z tego nieuprzejmości. Do lekarza idzie się po to, żeby się leczyć a nie na pogawędkę przy kawie:)Początkowo miałem wrażenie, że Pani Dorota faktycznie zbyt wylewna nie jest, jednak wątpliwości te zostały rozwiane z każdą kolejną wizytą. Jeżeli szukasz świetnego i kompetentnego specjalisty - szczerze polecam, jeśli oczekujesz, od lekarza, że będzie przyjemny i rozmowny - lepiej umów się z koleżanką/kolegą na pogaduchy w knajpie i naucz się żyć ze swoimi krzywymi zębami!:)

Muszę przyznać, że mój syn chętnie chodzi do Pani Doktor i jestem tym miło zaskoczona. Zawsze miałam problem , aby zaciągnąć go do jakiegokolwiek lekarza. Bardzo polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Pani doktor jest profesjonalna, stara się wytłumaczyć wszystko mojemu synowi, doradzić najlepsze rozwiązanie. Po tylu latach wreszcie będzie miał proste zęby. Bardzo dziękuję

Wspaniała kobieta, Wspaniały lekarz. Oddałam w ręce Pani Doktor mój największy skarb - mojego syna Damiana. Zawsze będę wspominała wspaniale Panią Doktor. Po operacji w Instytucie Matki i Dziecka mój syn Damian jest jeszcze przystojniejszym facetem, a przede wszystkim jest zdrowym. Teraz prostujemy moje ząbki w gabinecie. Serdeczne dzięki wdzięczna na zawsze mama Damiana.

Do pani doktor zapisałam się z polecenia mojej przyjaciółki, która leczyła się przez dwa lata i była bardzo zadowolona. Ja jestem również bardzo zadowolona choć niedawno zaczęłam leczenie. Wszystko zostało mi wytłumaczone już na samym początku, wszelkie wątpliwości rozwiane, pani doktor zawsze jest miła i uśmiechnięta. Polecam ją wśród moich znajomych.

Jest świetnym ortodontą, z ogromną wiedzą i doświadczeniem zdobytym nie tylko w gabinecie prywatnym, ale przede wszystkim w Instytucie Matki i Dziecka gdzie od wielu lat jest szefową Poradni Ortodontycznej. Polecam.

Od dwóch dni mam piękny uśmiech:)! Panią Doktor polecam naprawdę bardzo! Przede wszystkim profesjonalnie, bardzo rzetelnie a to wszystko w miłym miejscu i cały czas z uśmiechem:) Bardzo dziękuję!