mgr Dorota Czapnik-Berej

Logopeda dziecięcy

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią logopedą. Dzieci ją lubią. Jak ktoś współpracuje, to wszystko da się zrobić. Cudów nie robi, jak często rodzice oczekują. Jedyny minus to to, że ma mało czasu, ale zawsze przyjmie, choć na chwilkę. Ja polecam!

Witam Troszkę negatywna ta opinia ale..... po prostu rzetelnie wystawiona. Dziecko posiadało wadę wymowy, którą podobno nikt nie ćwiczył i się tym nie zajmował (ocena pani logopedy). Ćwiczenia z Panią logopedą nic nie pomagały. Nic bardziej mylnego, ponieważ już po pierwszej wizycie u innego logopedy dziecko zaczęło wymawiać literki prawidłowo i teraz nie ma z mową jak najmniejszych problemów. A podobno nie dało się nic zrobić. Pozdrawiam Panią logopedę, myślę że następnym razem będzie lepiej.

Witam

Bardzo, bardzo polecam P. Dorotę. Chodziłam do niej ze starszą córką. Profesjonalne wskazówki, regularne ćwiczenia z dzieckiem i są efekty! Czekamy na 1 września!

Fantastyczna osoba i fantastyczny specjalista. Polecam wszystkim, bo efekty jej pracy są naprawdę szybko widoczne!

Chodziłam do tej Pani ze starszym synem. Teraz jest na zwolnieniu do końca 2009 r. Czekam niecierpliwie na wizytę z młodszą córką.

Miła, ciepła osoba, mój syn za nią przepada. Udziela bardzo skutecznych wskazówek .

Miła, ciepła osoba, mój syn za nią przepada.
Udziela bardzo skutecznych wskazówek .