dr Dorota Czech

Od 10 lat znamy Panią Dorotę, praktycznie od urodzenia naszego dziecka. To najlepszy specjalista, z którym mieliśmy styczność. Pani Doktor ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Zna świetnie swoich podopiecznych, pamięta ich choroby, przebieg, reakcje na leki. Diagnozy zawsze są trafne a leczenie skuteczne. Jako rodzice nie przepadamy za antybiotykami i zawsze jeśli się da, wspólnie z Panią Doktor próbujemy bez. Za wielki plus uważam olbrzymią wiedzę dot. zdrowego odżywiania. Wiele rad okazało się bezcennych, dzięki którym dziecko bardzo rzadko choruje. Polecamy z czystym sumieniem, rodzice Gucia.

Lekarz-rzemieślik. Co to za atut, że rzadko daje antybiotyki? Jest mnóstwo takich lekarzy w Warszawie. Wyróżnia ich jednak co innego - mają wspaniały kontakt z pacjentem i rodzicem. Ta Pani nie ma pojęcia o podejściu, psychologii i jej wpływie na zdrowie. Zasugerowałam się pizytywnymi opiniami i żałuję wydanych pieniędzy.

Uważam, że jest to bardzo dobra lekarka, trafnie diagnozuje, przepisuje odpowiednie leki. Nie faszeruje dziecka antybiotykami. Trafiliśmy do Pani doktor, z przewlekłym kaszlem naszej córki, gdzie inni lekarze nie potrafili pomóc i faszerowali małą, wciąż nowymi antybiotykami, które nic nie pomagały, albo jedynie łagodziły kaszel lub zwyczajnie bagatelizowali problem odsyłając nas wciąż na nowe badania i do nowych specjalistów. Pani doktor natomiast, wypisała nam konkretne leki, inhalacje i od razu nastąpiła poprawa, teraz po kaszlu nie ma śladu. Nie wyobrażamy sobie chodzić do innego lekarza. Pani doktor przepięknie wyprowadziła nam ...

Trafiliśmy do Pani doktor, z przewlekłym kaszlem naszej córki, gdzie inni lekarze nie potrafili pomóc i faszerowali małą, wciąż nowymi antybiotykami, które nic nie pomagały, albo jedynie łagodziły kaszel lub zwyczajnie bagatelizowali problem odsyłając nas wciąż na nowe badania i do nowych specjalistów. Pani doktor natomiast, wypisała nam konkretne leki, inhalacje i od razu nastąpiła poprawa, teraz po kaszlu nie ma śladu. Nie wyobrażamy sobie chodzić do innego lekarza. Pani doktor przepięknie wyprowadziła nam córkę na prostą i na pewno z niej nie zrezygnujemy. Jest to jedyny lekarz jakiego mogłabym z czystym sumieniem polecić innym rodzicom.

To ma byc lekarz???Nie okreslilabym tej pani takim mianem.Wprowadza pecjentow w blad-umawia sie wstepnie na wizyte po czym podczas rozmowy w celu potwierdzenia wizyty opryskliwie stwierdza ze nie ma juz miejsc na dany dzien i nie przyjmie dziecka.Powiedziala tez ze (cytuje) "nie zalezy jej na tej wizycie" a wiec wnioskuje,ze na malym pacjencie takze nie.Nieuprzejma,chamska,robi wielka łaske ze w ogole.odbiera telefon.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM...

Minęło juz kilka miesięcy, więc moge napisać co sądzimy o Pani doktor. Trudno mi nawet pisać o niej w kategorii DOKTOR, bo DOKTOR ma pewne zasady. Byliśmy niej niej z moją córcią 7 miesięczną. Moja córka miała juz wtedy stwierdzoną padaczkę, Dopiero co zaczęła leczenie, więc ja to z lekami padaczkowymi miała kryzys. Osłabione napięcie mięśniowe,otępienie. Poszliśmy do niej, bo raz , że mieszkamy w Markach, dwa , że chciaąm się upewnić, czy jej krosteczki na tułowiu to napewno wynik trzydniówki. Pani DOKTOR, mówiąc o sobie, że sama nie wie skąd ona ma taka intuicję, ale chyba od BOGA - (tą są autentyczne jej słowa!), oznajmiła nam z mężem, że nasza córka będzie upośledzona. Według niej nie b ędzie chodziła , może siedziała, ale ogólem silne upośledenie. Powiedziała nam to w obecności naszej 4 letniej córki, która widzząc nasze zdenerwowanie wybuchnęła płaczem (poźniej nie chciała z nami chodzić do lekarzy). Przepisała suplementy i zostawiła nas z czyms takim, mówiąc, że MUSIMY ZDAĆ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ! Opowiedziałam o tej sytuacji np. Neurologom z Centrum Zdrowia Dziecka, którzy powiedzieli nam wprost, że za takie zachwoanie i stawianie "wyroku" na dziecku na dodatek NIE ROCZNYM ALE 7 MIESIĘCZNYM powinno się skońćzyć odebraniem prawa do wykonywania zawodu. PAni Dorotko. Jak ani to czyta, to niech Pani wie, że nasza UPOŚLEDZONA CÓRKA jak ją Pani nazwała od tygpodnia sama zaczęa chodzić.Jest normalnym dzieckiem,ale chorym na padaczkę i z zezem(powikłania po poridzie). Drodzy Państwo nie żhycze nikomu, takiego stresu jaki wyrządziła nam ta Pani. Niestety moja starsza córka długo musiała znowu zaufac lekarzom. Pakudny człowiek. Nieczuły.

Dostaliśmy się fartem do Pani doktor i nie wyobrażam sobie kontaktu z innem lekarzem! Jest specjalistą w wielu dziedzinach i co najważniejsze ZAWSZE zastosowane leczenie działa w 100%(czasem wystarczył kontakt telefoniczny i podanie wskazanych leków było trafne- zna, pamięta, wszystkich swoich pacjentów). Nie wiem gdzie byśmy teraz się leczyli gdyby nie Pani doktor!Wspaniały lekarz, cudowny człowiek!! Oby było więcej tak dobrych lekarzy!! Pediatrzy w Przychodni ZDROWIE niech się schowają!

Naprawdę polecam! Leczenie dziecka u Pani doktor zawsze jest skuteczne. Pani doktor ma wiedzę od pediatrii, alergologii, dermatologii i inne specjalizacje. Jest lekarzem, który naprawdę zna się na dzieciach, a swoich małych pacjentów uwielbia i ma do nich podejście. Nie odsyła do innych specjalistów- potrafi sama zdiagnozować dziecko. Ona jest po prostu wspaniała:)

Nie ma lepszego lekarza na świecie. Nigdy nie zrezygnuję z Pani doktor. Wyprowadziła na prosta mojego pierwszego syna. Jest pediatra, alergologiem, dermatologiem...Zna się na wszystkim. Zawsze trafnie diagnozuje choroby. Z drugim synkiem tez do niej chodzę.Ufam jej w 200%. Moje dzieci ja uwielbiają a ona ich kocha!!!

Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia - rzeczowa, kompetentna a do tego miła i cierpliwa. Jedyna lekarka do której mam 100% zaufanie w kwestii zdrowia mojego dziecka.

lekarz godzien zaufania. nigdy nie zawiodłam się. moje dziecko jest zawsze trafnie zdiagnozowane.