Z całego serca polecam panią doktor,bardzo rzetelnie tłumaczy problem choroby.Byłam u innych dermatologów ,który nie rozpoznali u mnie uczulenie ,bo nie wiedzieli co to jest (to była przychodnia na Opolskiej Dermatolog).Pani dermatolog na pierwszej wizycie stwierdziła co to jest i jak to się leczy ,w moim przypadku jest to choroba uczulenie na metale ciężkie polecam tylko takich lekarzy pacjentka

Dobry kontakt, Pani Doktor uprzejma, fachowa. Można się dowiedzieć wszystkiego o swojej chorobie ( w moim przypadku o zabiegu tj. krioterapii). Co do czasu wizyty - pewnie pacjentowi zawsze jest za mało, no ale inni też czekają i chcą być przyjęci - nie można być samolubem :) . Jak by co to mam miejscókę gdzie wiem , że otrzymam pomoc w sprawach skóry itp. Polecam.