lekarz Dorota Derkacz

1,3
1,5
1,3
1,5

Byłam u Pani doktor raz, a druga wizyta była teleporadą. Masakra na całej linii, pierwsza wizyta raptem 15 minut, szybko bez pytania o choroby współistniejące czy przyjmowane leki Pani wystawiła leki. Kiedy na teleporadzie powiedziałam, ze bardzo źle się czuje po tych lekach, powiedziała, że one są najlepsze i ze nie po nich sie zle czuje, ze sobie to somatyzuje. Do tego była tak niemiła i nieuprzejma, że z niedowierzaniem słuchałam jak lekarz psychiatra może tak rozmawiać z pacjentem... porażka i nie polecam NIKOMU !!!!

Byłam u Pani doktor raz, a druga wizyta była teleporadą.

Okropna wizyta. Lekarka obraza, zero empatii. Źle dobrane leki. Dramat. Po wizycie czuje się gorzej niż przed nią.

Po kilku wizytach u Pani Doroty zapisałam się do innego lekarza psychiatrii, który po usłyszeniu jaki lek został mi dobrany i jak przebiegały wizyty, zasugerował napisanie tej opinii. Pani doktor nie była zainteresowana moimi objawami, przez co dobrała bardzo słaby lek, który- jak się później okazało- nie miał prawa pomóc mi zmierzyć się z moją chorobą, mimo to z każdą następną wizytą jego dawka była zwiększana, wiedząc, ze ewidentnie został źle dobrany. Podczas każdej wizyty czułam się ignorowana. Nie jestem osobą roszczeniową, ale to w jaki sposób Pani doktor podchodzi do swojej pracy i pacjentów jest szkodliwe i nie powinno być tolerowane. Stanowczo odradzam wizytę, nie bez powodu do Pani Doroty nigdy nie ma kolejek.

Pani doktor prowadzi wywiad niczym przesłuchanie. Pytania wylatują jak z pistoletu maszynowego. To mój pierwszy psychiatra, o czym pani dr wiedziała. Spodziewałam się bardziej empatycznego podejścia. Opisałam swoje wrażenia (mój pierwszy epizod depresyjny) - usłyszałam: "po prostu ma pani klasyczne objawy depresji " a człowiek jest zagubiony, przerażony. Dla niej wszystko oczywiste.